Jaapani liit Groupe Partouche nimel


Jaapani konglomeraat Pixel Companyz Incorporated teatas väidetavalt liidu allkirjastamisest Groupe Partouche’iga, mille eesmärk on näha paari tööd integreeritud kasiinokuurordi toomiseks kodumaale.

Inside Asian Gaming ja GGRAsia aruannete kohaselt on Tokyos noteeritud ettevõte seotud mitmetes sektorites, sealhulgas taastuvenergia ja finantstehnoloogiaga, ning kasutas ametlikku esildist, et deklareerida, et uuele konsortsiumile loodetakse nüüd ehitamiseks anda luba ja hallata Jaapani peamist integreeritud kuurorti.

Nagasaki kaebus:

Inside Asian Gaming teatas sellest Pixel Companyz Incorporated ei paljastanud kavandatava Las Vegase stiilis arendamise asukohta, kuid on selle vastu eriti huvitatud Nagasaki prefektuur kus kohalikud ametnikud on juba käivitanud programmi just sellise ettevõtte viimiseks 74 aakri suurusele alale Huis Ten Bosch teemapark. Allikas täpsustas, et lisaks on Jaapani hiiglasel juba kapitali- ja ärikorraldus TTL Resorts Limited et see varem välja kuulutatud annaks oma kasiinole jõupingutusilaiaulatuslik kogemus andmete analüüsimisel ja investeerimise aspektidelSeotud hasartmängutööstusega.

Viimane kokkulepe:

GGRAsia teatas omalt poolt Pariisi peakorterist Groupe Partouche Praegu vastutab 42 kasiino eest, mis asuvad peamiselt Prantsusmaal. Väidetavalt tuleb ettevõtte viimane ametiühing pärast seda, kui ta lõpetas sarnase kokkuleppe Hongkongi nimekirja kantud lepinguga Oshidori International Holdings Limited maikuus pidi see toimuma kahel katsel saada Nagasaki prefektuuri integreeritud kasiinokeskuse litsents.

Teadaolevalt loe taotlus Pixel Companyz Incorporatedilt …

„Pixel Companyz Incorporated ja Groupe Partouche teevad koostööd oma konsortsiumipartneritega kavandada, arendada ja hallata Jaapani juhtivat integreeritud kuurorti. Konsortsiumi eesmärk on välja töötada integreeritud kasiinokuurort ainulaadne Jaapan mis tõstab esile turismi vara, toidukultuuri, kaubamärke ja külalislahket kultuuri, mida riigil pakkuda on. ”

Suur mõõdupuu:

Teadaolevalt asutas Pixel Companyz Incorporated oma muude huvide kõrval ka LT Game Japan elektrooniliste mänguautomaatide arendaja koostöös Hongkongi nimekirja kantud partneriga Paradiisi meelelahutus piiratud aastal 2016. Juhib Hiroaki Yoshida, on lisaks 1986. aastal asutatud Jaapani ettevõttele teadaolevalt lisaks blockchain-tehnoloogiasüsteemide arendamisele ka kontoritarvete ja -seadmete tootmine ja müük.


rühm osaline integreeritud kasiino kuurordiparadiis meelelahutus piiratudnagasaki prefektuurkümme boschpikselit companyzlordttl kuurordid limitedoshidori rahvusvahelised osalused limiteeritud mäng japanhiroaki yoshidaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga