Jaapani kasiino antagonistid asuvad tööle


Jaapanis on põhiseadusliku demokraatliku partei liikmed kokku kutsunud esimese sisekontserni koosoleku, mis peab intensiivselt lobitama integreeritud kasiinokeskuste kuurordilitsentside avakolmiku andmist.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt pidas kasiinoprobleemide vastumeetmete organ teisipäeval oma tippkohtumist, kus lubatakse alustada koostööd asjaomaste kohalike omavalitsustega, et aidata kaotada erinevaid integreeritud kasiinokeskuse pakkumisi. Allikas täpsustas, et vasaktsentristlikul põhiseadusdemokraatlikul parteil on praegu 46 liiget 465-kohalises esindajatekojas, kus partei on ametlik opositsioon koalitsioonile Liberaaldemokraatliku Partei juhitud peaminister Yoshihide Suga valitsusele.

Yokohama ettepanek:

The Põhiseaduslik demokraatlik partei on eriti populaarne on Kanagawa prefektuur kus kavatsetakse lobistada korraldust, mis kohustab kohalikke ametnikke korraldama referendumi enne Las Vegase stiilis arenduse ehitamiseks ja haldamiseks ühe kolmest litsentsist kindlustamist. Väidetavalt sisaldab see piirkond hiigellinna Jokohamat, mis on pikka aega olnud ambitsioonikad integreeritud kasiinokeskuse viimine 116 aakri suurusele rannaäärsele maatükile Yamashita pargi lähedal.

Linnapea reaktsioon:

Kodu umbes 3,7 miljonile inimesele Jokohama on peetakse laialdaselt juhtivaks pretendendiks ühele kolmest tulevast litsentsist linna linnapeaga, Fumiko Hayashi, kirjeldades hiljuti rahvahääletuse ettepanekut kuimõttetu“tänu tema veendumusele, et”esindusdemokraatia toimib kindlalt“. Põhiseadusliku Demokraatliku Partei juht, Yukio Edano (pildil) väidetavalt vastas sellele väitele, öeldes, et “esindusdemokraatia ei ole carte blanche mandaat. “

Tokyo väljavaade:

Interneti veebileht Kasiino probleemide vastumeetmed väidetavalt selgitas organisatsioon, et kavatseb lisaks Kanagawa prefektuurile töötada, ja mainis, et Tokyo võib hakata püüdma tagada üht integreeritud kasiinokeskuse litsentsi pärast 127-liikmelise assamblee valimisi juulis.


tokyoliberal demokraatlik partykanagawa prefektuurjokohamafumiko hayashiintegreeritud kasiino resortyoshihide sugayamashita parkpõhiseaduslik demokraatlik partycasino probleem vastumeetmed Jukio edano