Jaanuari hea uudis Macau kasiinodele


Väidetavalt on 39 Macau kasiino jaanuari esimese kümne päeva kogu mängutulud kokku kasvanud võrreldes eelmise kuu sama perioodiga.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt paljastas selle julgustava arengu rahvusvaheline maaklerfirma Sanford C Bernstein Limited pärast seda, kui endise Portugali enklaavi kasiinod tõstsid kümnepäevase mängude kogutulu kokku umbes 356,7 miljonit dollarit. Allikas täpsustas, et see näitaja võrdub umbes 35,6 miljoni dollari päevase arvega, mis on 13% kõrgem umbes 31,5 miljoni dollari näitajast, mis registreeriti analoogse detsembriperioodi kohta.

Jätkuv mure:

Kuid, Sanford C Bernstein Limited analüütikud Kelsey Zhu, Vitali Umansky ja Tianjiao Yu väidetavalt teatas, et hiljutine trend esindab endiselt langus aastaga 68% VIP-i võtmised on kukkunud vähemalt 70% ja massituru laekumised veidi üle 60%. Need kukkumised tulevad väidetavalt Macau lepib jätkuvalt koroonaviiruse pandeemia mõjudega pärast 2020. aasta lõppu, mille lõpptulemusena on tema mängude kogutulud kokku langes 79,3%, ulatudes veidi üle 7,5 miljardi dollari.

Enesekindel ootus:

Selle kõige värskema suundumuse põhjal ennustasid spetsialistid väidetavalt ka seda, et Macau kasiinod peaksid prognoosima kogu jaanuari kogu mängutulu langus aastaga umbes 60%, jõudes ligikaudu 1,1 miljardi dollarini. Kuid selline näitaja oleks sellegipoolest 15% suurem kui Kogu detsembri kohta registreeritud 978,7 miljonit dollarit esindades enklaavi parimat kuud alates 2020. aasta jaanuarist, hoolimata sellest, et see oli umbes 64% madalam kui 3,1 miljardit dollarit tõusis 2019. aasta 31-päevase esimese kuu jooksul.


mängurõõmusanford c bernstein limitedvitaly umanskykelsey zhucoronavirustianjiao yu