Itaalia topeltdebüüt Playtechile


Briti veebikasiinomängude arendaja Playtech teatas, et oma populaarne Quantum Roulette’i live-edasimüüjatega ruletimäng tehakse Itaalia mängijatele kättesaadavaks kohaliku iGamingi operaatori Snaitech SpA ainulepingu alusel.

Mani saarel asuv uuendaja kasutas kolmapäeval ametlikku pressiteadet, et kuulutada mängu „ühe null” rulettreegleid ja seda pakutakse Itaalia huvilistele koos emakeelt kõnelevate edasimüüjatega kohaliku litsentsiga domeeni kaudu SNAI.it.

Korrutades suurendust:

Londonis noteeritud Playtech teatas, et live-edasimüüja rulett on “esimene omataoline mäng, mis käivitati itaalia keeles”Ja pakub kuni viis kordajat konkreetse„otse ülesPositsioone igas ringis, kus mängijad võiksid minema jalutada koguni 500-kordne panus.

Auhinnapotentsiaal:

Kui lisada põnevust ja Playtech kuulutas selle välja Kvant Rulett pakub punterdajatele lisaks võimalust luua „uskumatu võidupotentsiaal”Juhuslikult käivitatava kaudu Kvanthüpe ja Kvantvõimendus Erilised sündmused. Arendaja täpsustas, et endine uuendus võib korrutada paar või kogu kordaja kahekordistada või kolmekordistada, kui viimane võib selle suurenduse ulatuda 50-ni.

Tuttav keel:

Edo Haitin arendajalt, kasutas pressiteadet, et kuulutada, et Quantum Roulette on konstrueeritud interaktiivsete stuudioelementidega, et pakkuda visuaalse atraktiivsuse ja uuendusliku mängumängu põnevat kombinatsiooni ning seda tuleb otseülekandes edastada Snaitech SpA kliendid Itaaliasemakeelt kõnelevad vahendajad‘Kasutades oma ettevõtte enda’ülitäpse ümbritseva stuudio.

Topeltdebüüt:

1999. aastal asutatud tarkvarapakkuja selgitas, et Itaalia iGamingi operaator on pealegi pühendunud oma uue skaalautuva kohaletoimetamisele Kõik ennustused Blackjack live-edasimüüja kasiinomäng, et võimaldada selle mängijatel nautida ekstravagantset blackjacki tegevust koos täieliku valikuga külgpanuste valikud.

Loe Haitini avaldust …

“Kvant Rulett on olnud üks meie viimase aasta populaarseimaid uusi mänge ja meil on hea meel, et toome selle eranditult itaalia keeles ja seda haldavad emakeelt kõnelevad edasimüüjad. Quantum Roulette ja All Bets Blackjack on fantastilised näited kogemuspõhisest ja innovaatilisest mängust, mis on meie strateegia keskmes ning olles tõestanud, et muudel turgudel on olnud väga edukas, oleme kindlad Itaalia mängijad armastavad mängida populaarset mängu oma emakeeles. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga