iSoftBeti uus Night Queen saabub


Pärast hiljuti oma väga eduka mängu Hot Shots järgu käivitamist on Suurbritannias asuv veebi- ja mobiilikasiinotarkvara pakkuja iSoftBet välja andnud oma uusima pealkirja Night Queen.

Hirmutav, 5-rulline, 3-realine 20-pealise kasiino pesa on gooti stiilis ja on koormatud rikkustega, mida saab paljastada, käivitades mitmeid sissejuhatavaid funktsioone.

Öökuninganna ühendab proovitud ja proovitud maismaamängu põnevuse ja kummitamise teemaga, mis on inspireeritud ajastu klassikalistest romaanidest. ”

Selle taustal võib näha Transilvaania lossi videviku ajal väga lenduv Interneti-piletimängude sümboliteks on madalad palgad, 10-A kuninglikud kuningad ja lisaks vampiiriliku teemaga on lisatasudeks krauk, täkk, salapärane viktoriaanlik härrasmees ja muidugi tuline silmadega kuninganna öö .

Mängu omadused:

Mängu ajal uuenduslik Lülituskorstnate mehaanik tähendab, et pärast igasugust keerutamist võivad virnastatud sümbolid üksteise vastu võitu genereerida. Kui kolm või enam rullist laotud võidusümbolit maanduvad, moodustavad need kokku ühe mega sümboli, mis võib käivitada juhusliku võidu kordaja kuni 30x mida võidule rakendada.

Lingitud vahetatavate virnadega Funktsioon Super korstnad kus igal keerutamisel valitakse juhuslikult üks tavaline sümbol, et see saaks kõigil viiel rullil super-virnastada, samas kui täiendavate keerutuste korral on need stäkid veel pikemad ja võimaldavad tohutult võita.

Käivitamine boonus keerutab ringi juhtub siis, kui kolm või enam Öökuninganna hajumissümbolit maandub. See on koht, kus Müstilised sümbolid alati maas virnastatud, mis tähendab, et neil on ka võimalus lülituda virnastamisrežiimi. Nende sümbolid selguvad kas või pärast ümberlülitamist. See teeb vajalikuks rikkalikumad Super Stacks rullidel, mis toob veelgi suuremaid võite.

Maismaa tunne:

ISoftBeti mängude juht, Mark Claxton, kasutas uue mängu kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, öeldes:

“Night Queen ühendab endas järeleproovitud maismaal mängitav mäng ajastu klassikalistest romaanidest inspireeritud kummalise, kummitava teemaga.

“Laotud nii virnastatud kui ka salapäraste sümbolitega, lisaks meie ainulaadsetele Switching Stacksi mehaanikutele ja kolossaalsetele kordistajatele, hoiab meie uue mänguautomaadi kaalukas mängumäng mängijaid põnevuna, kui nad sisenevad salapärase Öökuninganna domeeni.”

Kuumate kaadrite järg:

Nagu mainitud, tõi Londoni firma hiljuti turule Hot Shots 2, mis on oma eduka originaalse Hot Shots pesa järg. Jalgpalli-teemaline pealkiri sisaldab teenusepakkuja uut Ultra Bet funktsioon, mis võimaldab mängijatel panna ühe kihlveo 50 laetud mängu avamiseks, kus nad saavad koguda võitu, kordajatähti ja boonusringi.

iSoftBet on litsentseeritud 17 reguleeritud turul kogu maailmas ning pakub tööstuses juhtivaid kaubamärke, nagu Ainsworth, Amatic ja Scientific Games, parima kvaliteediga kasiinomänge ja ülimat kiirust turule.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga