iSoftBeti tintide veebipesade sisuleping Skywind Group


Pärast populaarse Hot Spin-sarja viimase osa edukat käivitamist on juhtiv võrgumängude tarnija ja sisu koguja iSoftBet nüüd teinud koostööd B2B tarkvara pakkuja Skywind Groupiga tehingus, mis näeb tema mängude koondamise platvormi (GAP) klientidele juurdepääsu Mani saarel asuva ettevõtte laienev teenindusaegade portfell.

Skywind Group ühineb paljude tippklassi pakkujatega, kes on osa sellest iSoftBeti GAP. Laiaulatuslik ja paindlik sisukoguja pakub oma hiljuti loodud veebikasiino kaubamärgile Slotbox Limited juhtivaid ülemaailmseid operaatoreid, näiteks Peruu suuremat operaatorit Doradobet ja Iiri tehnikale keskendunud mänguettevõtet Coastline Gaming 8 000 pluss mitmekesist pealkirja 70 mängustuudiost ning aitab hõlbustada kiiret ja edukat juurdepääsu äsja reguleeritud turgudele.

GAP kasv:

Ettevõtte pressiteates kommenteeris iSoftBeti kaubandusdirektor Federica Faggiano ettevõtte uusimat sisupartnerlust…

“Otsime oma valdkonna juhtivale GAP-i sisule ja partneristuudio portfellile alati rohkem kvaliteetseid tooteid, nii et oleme sellest rõõmsad teatada meie koostööst Skywindiga, mis on viimase 10 aasta üks olulisemaid sisearendajaid. “

Douglase peakontoriga B2B tarkvara pakkuja asutati 2012. aastal ja pakub praegu mitut toodet sisaldavat kasiinomängude portfelli üle 350 mängu sealhulgas videomänguautomaadid, kaubamärgiga videomänguautomaadid, arcade- ja lauamängud. Litsentsitud mitmes jurisdiktsioonis, sealhulgas Suurbritannias, Hispaanias, Rumeenias, Maltal, Gibraltaril ja Alderney’s, on ettevõttel ka võimsad töövahendid, näiteks turniirid ja jackpotid, mille on integreerinud valdkonna juhtivad kaubamärgid kogu maailmas.

Mängude portfell:

iSoftBeti GAP-pakkumine on lisaks pakkuja ulatuslikule varalisele portfellile, mida juhivad selle kiiresti kasvavad Megawaysi ja Hold & Win’i tootevalikud, sealhulgas hiljuti välja antud hitt Kuum Spin Megawayd, mis hõlmab Austraalia mängude arendajalt litsentseeritud tunnustatud mehaanikut Suur aja mängimine (BTG) aprillis 2019 ja veel üks mängijate lemmik, Gold Digger. Viimane on iSoftBeti jaoks üks paremini toimivaid väljaandeid, olles näinud a 60 protsenti paisub ennustustes võrreldes varem käivitatud tipptegijatega.

Strateegiline partnerlus:

Sisutarnetehing täiendab hiljutiste peamiste kaubanduspartnerluste sarja, mille Londoni peakontoris asuv veebi- ja mobiilikasiinotarkvara pakkuja on kindlustanud oma valdkonna juhtivate operaatoritega.

iSoftBet on praegu tegutseb 19 reguleeritud turul kogu maailmas, pakkudes mõnele valdkonna suurimale operaatorile kõige paremini toimivaid mänge ja kiireimat turule viimist oma liitmisplatvormi kaudu, mis lisab märkimisväärset väärtust tema arvukatele partneritele.

Viimane kokkulepe on vaid üks üks seeria kõrgetasemelisi partnerlusi Suurbritannia ettevõttele Skywind Groupiga järgnevad tehingud Malta peakontoriga kasiinotarkvara pakkuja EGT Digital, SkillOnNet ja iGamingi operaatori Rootziga.