ISoftBeti kuldkaevur (videopesa)


Kuumad kannul oma videolõu Night Queen käivitamine ning Briti veebikasiinomängude mängimine ja tarkvaraarendaja iSoftBet on nüüd naasnud, et teatada oma uue viie- ja 20-palgalise Gold Diggeri uuenduse esilinastusest.

Londoni peakontor kasutas European Gaming Media and Events avaldatud ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et tema uusim kolmerealine videopesa viib mängijad maa alla, kus nad saavad jälgida selle töökat peategelast Gold Digginit “Gus, kui ta otsib” juhuslikud modifikaatorid ja kulla suured veenid. ”

Võimalik abi:

iSoftBet vastutas juba üle 110 veebikasiino mängude portfelli eest ja teatas ta KullakaevajaMitmekordne maadeavastaja saab ‘asuda tegutsema koos oma valtskirve ja dünamiidigaMis tahes keerutamise ajal madala maksumusega sümbolite täiendamiseks või mängijatele autasustamiseks täiendavate metsikute ja Kuldne Nugget ikoonid. Selles selgitati, et konkurentidele, kellel on õnn koguda vähemalt viis neist kullatud sümbolitest, autasustatakse juurdepääsu pealkirja Kuldsideme re-spin funktsioon, kus ees ootavad edasised kalliskivid, rahapuugid ja katsed.

Boonus kullaauk:

Arendaja täpsustas, et lisaks sellele on ka Gold Link Re-Spin funktsioon oma uusimas mobiilisõbralikus videopesas kaasas neli erinevat atraktsiooni mida konkurendid saavad avada, kogudes vähemalt kolm värvilist kalliskivi. Ta kuulutas, et nende hulka kuulub Reel Booster: lisaelu, mis annab mängijatele täiendava keerutuse, lisaks kordistajatele ja rahavõimenditele ning Reel Boost edasiminek, mille eesmärk on rullide kohal maha asetada täiendav auhinnaga koormatud rida.

Entusiastlikult oodatakse:

iSoftBet on litsentsitud 17 reguleeritud jurisdiktsiooni kui mängude juht, Mark Claxton, kirjeldas pressiteade Gold Diggerit kuiüks selle aasta seni kõige põnevamalt oodatud täiendusi meie mänguautomaatide portfelli. ”

Loe Claxtoni avaldust …

„Jätkame oma portfelli põneva ja ainulaadse sisu lisamist ning Gold Digger ei erine üksteisest. Koos Kuld Diggini gus Et aidata mängijaid rikkuste otsimisel, on ta igakord tegutsema asudes teretulnud vaatamisväärsus. Põnevate funktsioonide aardekarbis ei saa me oodata, millal näeme, kuidas Gold Digger meie fänne vastu võtab. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga