iSoftBet vabastab uue Egiptuse pesa


Suurbritannia veebi- ja mobiilikasiinotarkvara pakkuja iSoftBet transpordib mängijad Vana-Egiptusesse oma värskeima pesa väljaandega Kings of Gold, kus missiooniks on vaaraode rikkuste paljastamine.

Koos rohkete virnastatud metsikutega mängitakse uut videopesa a 5-rulliga, 25-palgaline võrk asub Kairo äärelinnas, kus Giza püramiidid rõhutavad tausta.

“Kings of Gold võtab klassikalise teema ja lisab põneva iSoftBeti keerdkäigu.”

The suur volatiilsus mäng sisaldab madalapalgaliste J-A-kaardi väärtusi, premium-sümbolid koosnevad agahhidest, kalliskividest ehitud kassikujudest, tiibadega skarabeetidest ning kulda ja juveele täis aardekirstust. Väärt väärt on viie suure väärtusega ikooni read kuus kuni kaheksateist korda panus.

Boonused ja funktsioonid:

Mängijad maanduvad kolmel püramiidi boonuse sümbolid käivitada täiendavate keerutuste režiim, kus ainulaadne Sünkroonimise funktsioon on aktiivne ning kahe kuni viie rulli vahel sünkroonitakse sobivate sümbolitega, mis toob kaasa potentsiaalselt massiivsed võidud.

Teine boonusvoor, kus osalevad mängijate lemmikud Hoia ja võida mehaanik kuulub ka Kings of Goldi hulka. Mängijatele, kes maandavad rullidele vähemalt viis kuldmünti, annab Hold & Win kolm respinatsiooni, mis näeb ka kolme kuldmünti rullide külge kinni jäävat.

Hingamisnumbrid lähtestatakse iga uue mündi korral, samal ajal kui mündid maanduvad Kuldne vaarao kogub rullidele kõik mündid, tehes mängijatele veelgi maetud aarde.

Klassikaline keerdumusega:

Kommenteerides uut versiooni, iSoftBeti mängude juht, Mark Claxton ütles hiljutises pressiteates …

“Kings of Gold võtab klassikalise teema ja lisab boonusringi ajal põneva iSoftBeti keerdumise koos In-Sync funktsiooniga. Kui kõik viis rulli sünkroniseeruvad, võivad mängijad võita suuri summasid, samas kui Hold & Win mehaanik on veel üks fännide lemmik, mis on meie jaoks 2020. aastal erakordselt hästi toiminud.

„Püüame muuta oma pakkumise võimalikult mitmekesiseks ja sisse Kuldkuningad usume, et meil on veel üks tiitel, mis meeldib meie pidevalt kasvavale mängijaskonnale. “

Kasvav kogu:

Vana-Egiptuse-teemaline tiitel on heas seltskonnas, ühinedes hooajalise tiitliga Greta läheb metsikuks mis käivitas hiljuti Londoni peakontoriga ettevõtte ulatusliku kollektsiooni ja täiendab seda, mis sisaldab lisaks hitt-hitile Gold Digger ka mitmeid ülimenukaid Megawaysi mänge.

2010. aastal asutatud iSoftbet on litsentsitud 18 reguleeritud turul kogu maailmas, pakkudes juhtivatele brändidele esmaklassilisi kasiinomänge ja maksimaalset turule jõudmise kiirust.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga