iSoftBet tõi turule uue veebipõhise raamatu Sheba


Ikka on juhtiv veebi- ja mobiilikasiinotarkvara pakkuja iSoftBet, kes on endiselt kaotanud oma kuulsa mänguautomaadi Gold Digger eelmisel kuul saavutatud edu, on nüüd täiendanud oma üha kasvavat mänguautomaatide portfelli oma uueima pealkirjaga Book of Sheba.

See põhineb kurikuulsal Sheba kuningannal 5-rull, 3-realine, väga lenduv video pesa viib mängijad eeposse, mis leiab aset just selle müstilise tegelase palees.

Suurbritannia pakkuja uusim pealkiri pakub sama palju elevust kui klassikaline “raamatu” žanriteema kuid mõne unikaalse keerdumisega, näiteks võimaldades mängijatel lükata tagasi oma esimene valitud sümbol, kui see neile ei meeldi, ja saada uus sümbol. See valik annab mängijatele rohkem võimalusi mängida sümbolitega, mis neile kõige rohkem meeldivad, ja võib-olla ka mõned suured võidud!

Boonusvoor:

Mäng sisaldab ka uuenduslikku tasuta keerutust boonusvoor kus mängijad saavad avastada maagilise Kuldne raamat.

Baasmängu ajal eriline Boonusraamatu hajumine sümbolid ilmuvad rullidele koos kolme või enama käivitamisega 10 keerutamist lisaks rahalise auhinna määramisele: kuni 200 korda panus viie sümboli kohta kokku.

Enne täiendavate keerutuste käivitamist valitakse juhuslikult spetsiaalne sümbol. See “Boonuspeatükk”Mängijad saavad mängida ja valida esimese sümboli tagasilükkamise, kui nad tunnevad, et neile võidakse anda mõni väärtuslikum sümbol. Pärast valitud teist varianti tuleb siiski aktsepteerida.

Kuldne raamat:

Kui keerutuste ajal ilmub võidu osana spetsiaalne sümbol, laieneb see ja katab kogu rulli. Sümbolid ei pea tootmiseks olema külgnevad võidab kõigil 10 real. Vahepeal, kui kuldne raamat maandub, aktiveeritakse rull ja muutub kuldseks, mis tähendab, et see ilmub nii, nagu oleks spetsiaalne laienev sümbol alati selle osa.

Kasvav portfell:

Allika sõnul oli iSoftBeti mängude juht, Mark Claxton, ütles …

„Book of Sheba on rämps-seiklus, mis hõlmab ainulaadset boonusvooru koos mõningate keerdkäikudega, et juhtida mängijad meie üha kasvava mänguautomaadiprogrammi viimasele põnevale valdkonnale.

“Meie eesmärk siin iSoftBetis on luua mänge, mida mängijad armastavad ja mis pakuvad meie partneritele suurepäraseid täiendusi. Oleme Book of Shebaga kindlad, et oleme katnud kõik alused.”

Eelnevad väljaanded:

Koos hittide kaevandamise teemalise pesaga Kullakaevaja, millel on Gold Diggin ‘Gus ja mis pakub juhuslikke modifikaatoreid, respins ja nelja süütevõimendit, uusim pesa, Fu Fortunes Megaways liitub Londoni peakontori pakkuja kasvava tiitlitalliga.

iSoftBet on litsentseeritud 17 reguleeritud turul kogu maailmas ning pakub kõrgema kvaliteediga kasiinomänge ja ülimat kiirust turustatavatele tööstusharu juhtivatele kaubamärkidele nagu Ainsworth, Amatic ja Scientific Games.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga