iSoftBet kuulutas välja uue mänguautomaadi Hot Shots 2


Mõnikord on järg ainult ainus, mis on parem kui originaal. Online-kasiino sisuteenuse pakkuja iSoftBet on otsustanud käivitada sellel nädalal järge Hot Shots 2 väljaandmisega. See mäng kutsub mängijaid jalga panema paelu ja valmistuma jalgpallipõhises mänguautomaadis tohutute võitude saamiseks.

Ultrapanus sisaldub:

iSoftBet lisas nende Ultrapanus Selle online-slotimängu funktsioon, mis võimaldab mängijatel panna ühe panuse ja avada 50 mängu, koguda võite, teenida kordaja tähti ja boonusringi keerutamisel. Funktsioon on ainulaadne ja uuenduslik mänguviis, mis seab prioriteediks pealkirja kõige põnevamad omadused, et luua mängijatele põnev kogemus.

Kuumad kaadrid 2 kasutab oma eelkäija Hot Shots edukat mudelit koos laienevate metsikutega ja suurendab seejärel natuke piiramatut suureneva võidukordistajaga ante, mida võib leida täiendavate keerutuste vooru ajal. Rullidel, viis jalgpallurit on kõrgelt makstavad ikoonid, mis kõik tähistavad oma riiki. Segust leiate saksa lambakoera, hispaania härja, portugali rebase, prantsuse kokreli ja Briti buldogi.

Tarnija sõnul…

Mängude juht Mark Claxton kommenteeris, et originaal Hot Shots oli nii populaarne, et nad otsustasid käivitada järgu, mis pakub mängijatele ülelaaditavat boonust, et nad saaksid veelgi rohkem võite teenida. Claxton ütles:

„Hot Shots 2 käivitamine on ideaalselt ajastatud paljude jalgpalliliigade taaskäivitamisega üle kogu maailma – seda on nii paljud inimesed innukalt näinud. Oleme mängu tulemuse üle rõõmsad ja kindel, et see osutub ideaalseks löögipartneriks spordiga näljutatud mänguautomaatide fännidele. ”

Dragon Match Megaways:

Uus pesa liitub arendaja muu uue sisuga, sealhulgas hiljuti käivitatud Dragon Match Megaways. Dragon Matchi pealkirjas on mäng Aasia teemaga ja sisaldab kuni seitset rida, millel on koguni 3 136 võiduvõimalust. Mäng sisaldab boonusjälgimisrulli, mis loob huvitavama mängu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga