iSoftBet kuulutas välja uue mänguautomaadi Fu Fortunes Megaways


Parim online- ja mobiilimängude pakkuja iSoftBet on välja andnud uhiuue online-slotimängu. Tutvuge idamaise rikkusega viimases väljaandes Fu Fortunes Megaways, mis on kaubamärgi sel aastal neljas Megawaysi pesa. Mängul on kuus rulli ja see pakub kuni 46 656 võiduvõimalust.

Fu Fortunes Megawaysi üksikasjad:

Kui olete uue pealkirja laadinud, leiate rullidel mitmeid sümboleid ja ainulaadseid funktsioone. Jade hajumine käivitab täiendavad keerutused, kui rullidel on neli või enam ikooni. Leidke neli ja teenige 10 keerutust, samas kui viis sümbolit pakub 12 keerutust ja kuus – 15 keerutust.

See uus mäng pakub kaskaadivõite, nii et kui olete võitnud võidukombinatsiooni, eemaldatakse võidusümbolid. Uued sümbolid rippmenüüst, mis võib põhjustada uue võidu. See pesa sisaldab ka varanduspotte. Kui metsik maale jõuab, võib see käivitada varanduspotti, mis võib olla kordistaja. Lülitage sisse keskmise varanduse pott ja see pakub jackpoti boonust. Peate valima mündid ja leidma kolm sobivat last, et näha, millise jackpoti võidate!

iSoftBeti mängude juht Mark Claxton kommenteeris uut väljaannet, öeldes: “Fu Fortunes Megaways ™ on veel üks imeline mänguautomaatide seiklus, mis on seatud Hiina turu saginasse, kui mängijad näevad välja väärtuslikke võite.”

Claxton väitis veel, et ettevõtte oma Megaways tiitlid toimivad jätkuvalt hästi ja sobivad suurepäraselt kunstiliste ja viimistletud väljaannetega, pakkudes mängijatele ainulaadseid võimalusi mehaaniku nautimiseks.

Liitumine Gold Diggeri slotimänguga:

Uus Megawaysi väljalase on üks paljudest iSoftBetis sel aastal välja antud online-mängudest. Just eelmisel kuul teatas bränd Kullakaevaja, uus kaevandusteemaga videopesa. Keerake rulle ja jälgige, kuidas maadeavastaja võtab oma kirve ja dünamiidi, et uuendada madalama maksumusega sümboleid paremateks võimalusteks või pakkuda rohkem metsikuid ja kullaseid tükke!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga