iSoftBet käivitas Aasia-teemalise Megawaysi pesa


Oma viimase sisutehingu kannul ja Briti veebi- ja mobiilikasiinotarkvara pakkuja iSoftBet on nüüd välja andnud uhiuue Megawaysi mänguautomaadi tiitli Dragon Match Megaways.

Leiate selle nelja rulliga Aasia-teemalise mängu, milles on kuni seitse rida ja kuni 3 136 võimalust võita, mis asub püha hiina templi südames. Kirsipuust lehed hõljuvad õrnalt, kui mängijad üritavad tasuta keerutusi käivitada, lastes kaks kuldse draakoni sümbolit boonusjälgimisrull, mis asub pagooditaolise konstruktsiooni ülaosas, et liituda tugiraamide ümber mähitud suurte kuldsete draakonitega.

Meil on väga hea meel välja anda meie uusim pealkiri Dragon Match Megaways, kasutades seda ülipopulaarset mehaanikut. ”

Mängu sümbolid:

Tavaliste sümbolite hulka kuuluvad kaunilt kaunistatud 10-A kuninglikud kuningad, preemiad pakuvad aga trummi, sinist ornamentit, lille ja kulda. A draakon on mängu oma kõrgeima tasuga sümbol ja toimib ka metsikuna ja see võib asendada mis tahes palgasümbolid, välja arvatud Dragon Matchi hajumine.

Draakoni mängu funktsioon:

Londoni peakontori pakkuja uuenduslik Draakoni mängu funktsioon lööb juhuslikult sisse, kui boonuse jälgimisrullile maanduvad kaks sarnast sümbolit. Kui see juhtub, siis nad on muudeti Wildsiks koos kõigi vahetult jälgimisrulli all asuvate rullide vastavate sümbolitega.

Teine võimalus on tasuta keerutuste voor, mis käivitatakse kahe ajal Dragon Match hajumissümbolid laskuge boonusjälgimisrullile, kusjuures mängijad saavad seejärel valida ühe kolmest tasuta keerutuse kombinatsioonist või valida Müsteerium variant, mis on juhuslikult loodud kombinatsioon.

Täiendavate keerutuste funktsiooni ajal piiramatu võidu kordistaja on aktiivne ja suureneb iga kaskaadvõidu korral 1x, mis toob kaasa tohutu võidupotentsiaali.

Suur võidupotentsiaal:

ISoftBeti mängude juht, Mark Claxton, kommenteeris uut väljaannet pressiteates, öeldes:

„Meil on väga hea meel vabastada meie uusim pealkiri Dragon Match MegawaysTM, kasutades seda ülipopulaarset mehaanikut. Ainulaadse nelja rullide paigutusega võidud on kiired ja raevukad, samas kui haarav Dragon Matchi mehaanik suudab hiiglaslikke võite võita ja boonusfunktsiooni käivitada.

“Meie portfelli kiire kasv annab tunnistust meie arendusmeeskondade suurest tööst, kuna loome jätkuvalt fantastilisi mängukogemusi igale maitsele mõeldud mängijatele.”

Groupe Partouche tehing:

Nagu mainitud, on uus turule laskmine iSoftBeti uusima sisutehingu kannul, kus nähakse mitmesuguseid teenindusaegu, mis on integreeritud peamiste mitme kanaliga operaatoritega. Kasiino du Lac Meyrin Šveitsis.

Genève’is asuv Groupe Partouche omanduses olev kasiino täiustab veelgi oma veebipakkumist pakkuja teenindusaegade sisu kaudu, mis on sertifitseeritud ja vastab Šveitsi reguleeritud turule, mis jõustas 1. juulil 2019 uued võrguhasartmänge käsitlevad seadused.

Lisaks reaautomaatide kataloogi ülaosale, mis sisaldab selle esimesi Megawaysi tiitleid, Majestic Megaways ja Aztec Gold Megaways, aga ka uuematele väljaannetele, näiteks Nottinghami šerif, on Šveitsi kasiinooperaatoril lisaks juurdepääs iNgame, iSoftBeti arenenud platvormidevaheliste reaalajas mängimise tööriistade seeria.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga