Iowa spordiennustused jõuavad septembris rekordkäitluseni


Septembrikuised professionaalsed ja ülikoolide spordiüritused aitasid kihlvedusid Iowa osariigis uuele rekordtasemele tõsta. Spordiennustussektori tulemuslikkust oli väga vaja, sest kasiinod on ikka veel hädas normaalse tunde taastamisega pärast COVID-19 pandeemia tõttu sulgemist.

Septembril spordiennustused

Enamik eelmisel kuul tehtud spordiennustusi tehti nii veebis. Riigi litsentseeritud kohtades on osavõtt vähenenud, kuid kui võimalus on veebipõhine panustamine, võimaldas see spordiennustusi jätkata. Kuigi külastatavus on vähenenud, on kasiinod tänu võrgupanuste võimalustele osariigis endiselt hea aasta jooksul õigel teel.

Eelmisel kuul tehti panuseid mitmele spordialale, sealhulgas mõlemale ka jalgpall kolledž ja professionaalne, koos MLB, NBA ja NHL-iga. Samuti tehti NASCARi panuseid, jalgpalli ja hobuste võidusõite, mis tõid panustamisvõimalustesse üle 72 miljoni dollari. See oli selle tööstuse rekord, mis loodi esmakordselt eelmise aasta augustis.

Gambling.com Group, USA ettevõtte asepresident Max Bichsel kommenteeris, et septembri jooksul lasite kõigil kuuel suuremal spordiliigal mänge mängida üksik päev. See aitas kindlasti spordiennustuste ajakava täita. See on kindel veider aeg ja kuigi mõned liigad hilinesid ülejäänud hooaja mängimisega, on äritegevuse juurde naasmine aidanud Iowa-sugustel spordiennustuste tööstustel areneda.

Septembris laekusid netotulud kell 5,1 miljonit dollarit alates 50 miljonit dollarit paigutatud mobiilirakenduste kaudu ja 22,4 miljonit dollarit isikliku panuse kaudu.

FanDuel debüteerib rakenduse

Kindlat septembrit aitas tõenäoliselt omamoodi kaasa eelmisel kuul osariigis FanDuel Sportsbooki rakenduse käivitamine. Kui kuu algas, teatas FanDuel Group oma spordiennustuse rakendusest koostöös Boyd Gaming Cooperationiga.

Mängijad said juurde pääseda iOS ja Android brändi rakendus kihlvedu mitmel turul, sealhulgas tennis, korvpall ja jalgpall. Veebikonto seadistamiseks peavad mängijad registreeruma kasiino Diamond Jo kasiinos.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga