Intertops Pokeri spetsiaalsed (online kasiino) pakkumised


Intertops Poker on teatanud spetsiaalse nädalavahetuse tutvustuse käivitamisest, mis pakub mängijatele hoiustamise võimalust nautida kuni 70 tasuta keerutust kahel viimasel arendaja BetSoft Gaming Limited videopilil.

Alates tänasest kuni pühapäeva lõpuni saavad Intertops Pokeris vähemalt 35-dollarised lahku saavad online kasiino fännid sisestada kupongi koodi Sugar1, et saada 50 tasuta keerutust uuel Sugar Pop 2: Double Dipped video pesal. Curacao litsentsiga domeen täpsustas, et need, kes soovivad nautida veelgi suhkrurikkamat meelelahutust, saavad pärast vähemalt 50 dollari sissemakse tegemist kasutada vautšekukoodi „Sugar2”, et panustada 70 tasuta katset viiekurulisele ja kümne pallireaga Super Sweet uuendusele.

Mõelge tingimustele:

Intertops pokker selgitas, et mängijad peavad olema piiratud iga kupongi koodi ühe kasutamisega ja antud kuni 23. august nautida nende tasuta keerutusi. Lisaks kinnitas sait, et need katsed peavad hõlmama nii 30-kordse panustamise nõuet kui ka kõikehõlmavat Maksimaalne sularaha väljamaksmise võimalus 250 USD.

Loe avaldust Intertops Pokerist …

„Oleme seekord suurendanud sissemaksega tasuta tasuta keerutuste arvu. Nende kahe kommiteemalise mänguga saate rohkem keerutusi ja rohkem kaloreid. ”

Blackjacki kullaauk:

Justkui sellest ei piisaks teie nädalavahetuse mänguplaanide hoogustamiseks, teatas Intertops, et järgmise seitsme päeva jooksul nähakse seda võrgus blackjacki-austajatele koos 15 tasuta panust, mille individuaalne väärtus on 2 dollarit. Domeen kuulutas, et see põnev pakkumine tuleb 15-kordne panustamise nõue kõrvuti a Maksimaalne sularaha väljamaksmise võimalus 250 USD ja see pärandatakse kõigile, kes logivad sisse kolme kategooria blackjacki varianti Vahekaart Lucktap oma kasiinosektsioonis.

Loe saidi avaldust …

“Lisaks sellele, et võõrustate kõige aktiivsemaid pokkeriruume Horisondi pokkerivõrk, Pakub ka Intertops Poker tohutu valik teenindusaegu ja lauamänge pakkusid kolm juhtivat mängude arendajat oma kasiinomängude osas. ”


video slotbetsoft mängude piiratudsugar pop 2: topelt kastetud integreeritud pokkerihorisondi pokkerivõrgustik ülimagusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga