Intertops Poker tutvustab Taru eripakkumisega


Betsofti uus uus online slotimäng Hive on Intertops Pokeris reaalajas ja mängijad ei saa lõpetada sellest buzzingut. Pealkiri asub kasiinomängude jaotises ja pakub ainulaadset mängukogemust koos kuusnurkse ruudustiku ja lõbusate mesilaste tähemärkidega. Uue turuletoomisega huvitavamaks tegemiseks pakub Intertops Poker nüüd kõigile aktiivsetele mängijatele uue mängu proovimiseks täiendavaid keerutusi. Saate hõlpsasti sellest uuest pakkumisest osa saada 30-stth.

Sissejuhatav taru:

Krediteeritakse kõiki Intertops Poker mängijaid, kes on saidil sissemakse teinud 10 keerutab The Hive mängu. Pakkumine algas 27. juunil ja kestab kuni 30. juunini. Pakkumistest saadud võidud tuleb välja maksta 30x ja tehingu maksimaalne väljamakse on 250 USD.

Hive on unikaalse teema ja paigutusega armas online slotimäng. Keskendunud mesilastele, võre on kuusnurkse kujuga ja selle kujundus on 3-4-5-4-3. Mesilasema valitseb kõrgeim ja kutsub spinni ajal teisi mesilasi võrku aitama.

Drooni mesilased täidab mängu küljel asuvat meearvesti, mis aitab käivitada täiendavaid keerutusi. Kui meeter on täis, teenivad mängijad viis keerutust. Selle vooru ajal kuvatakse ruudul levivad levikud. See aitab suurendada võiduvõimalust.

Töömesilased pakuvad võidukordistajaid, mis võivad suurendada jackpoti võidu suurust. Korruti virnastatakse, nii et mida rohkem töömesilasi ringi lendate, seda parem on auhind!

Eripakkumised:

See uuenduslikku väljalaset pakkuv pakkumine on tulvil mängude saidilt saadud viimaste ekstra keerutustehingute kontsad. Alles eelmisel nädalal andis kaubamärk mängijatele võimaluse teenida keerutusi Athena ja kalliskivide kuldkull. Need on ka Betsoft Gamingu loodud teenindusajad.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga