Intertops Poker tõstab Golden Hornsi slotimängu esile lisakeerutustega


On Hiina härja aasta ja selle tähistamiseks pakub veebimängusait Intertops Poker täiendavaid keerutusi Betsofti uuele võrguautomaatide tiitlile Golden Horns. Mäng on turul täiesti uus ja pakub mängijatele lõbusat Aasia teemat, mis on osa arendaja Red Dragon liinist. Mängu kuulub kullatud härg, mis on animeeritud ja käivitab rullidel kenad väljamaksed.

Lisakeerutused sel nädalavahetusel

Sel nädalavahetusel pakub Intertops Poker igale mängijale selle uue mängu jaoks 10 keerutust. Keerutuste ärakasutamiseks logige lihtsalt sisse ja hakake mängima! Niikaua kui olete teinud sissemakse, kuvatakse keerutusi teie kontol. Tehinguga võite võita keerutustelt kuni 250 dollarit ja kõigi võitude suhtes kehtib a 30x ümberminek.

Uus Kuldsarved mängul on ainult kolm rulli ja ainult üks võiduliin. Rullidelt leiate ilusaid sümboleid, sealhulgas jade konnad, kalliskividega koi ja rahapuu. The Kuldhärja sümbol on metsik, vallandades metsiku härja erilaengu. See erifunktsioon võib käivitada panuse 288x suuruse kohese auhinna pluss kordaja, mis võib ulatuda 88x-ni!

2021. aastal palju keerutusi

Sel nädalavahetusel pakutavad lisakeerutused pole esimene pakkumine, mille operaator sel aastal pakub. Ehkki 2021. aasta on alles paar nädalat, on Intertops Poker juba pakkunud muid pakkumisi. Alles eelmisel nädalal pakkus sait veebipõhist mänguautomaatide turniiri 2000 dollarit auhinnaraha. Turniir hõlmas neli Betsofti tiitlid, Fruit Zen, Stampede, Tiigerküünis ja tšillipop.

Pakkumisel oli ka eriline 150 dollarit Blackjack Quest. Sellel võistlusel võistlevad mängijad pidid teenima teatud tüüpi blackjacke, näiteks Natural ja Colored blackjack, et teenida boonusraha.