Intertops Poker pakub Wrap-up turniiri 31. august


Sel esmaspäeval valmistub Intertops Poker augustikuuks spetsiaalse pokkerimängu lõpetamiseks. Esmaspäeval pakub online-pokkerituba esimest $ 2000 garanteeritud Wrap-Up turniiri. See üritus, mis toimub kell 18.10 idaosas, on ideaalne viis kuu lõpetamiseks ja septembrisse suundumiseks!

Ürituse üksikasjad:

The Kokkupandav turniir väike sissemakse on 25 dollarit + 2,50 dollarit. See muudab turniiri enamusele mängijatele taskukohaseks. Üritus pakub ka 90-minutilist hilist registreerimisperioodi. Mängijatele antakse stardipakk 2000 žetooni. Rulood tõusevad iga kümne minuti tagant. Vorming saab olema No Limit Texas Hold’em.

Intertops Pokeri juht kommenteeris ajakava, märkides, et see on juba hõivatud, ja selle lisamine annab võimaluse kuu lõpus lisaraha teenida. Tundub, et Intertops plaanib iga kuu ühte neist erisündmustest kokku viia.

Intertops pakub Internetis pokkerimänge Horizoni pokkerivõrgustik. Mängijad kogu maailmast naudivad saidil mängimist, motiveerides brändiga mängides teenima kuldkiipe. Saidi uutele mängijatele pakutakse tervituslepingut väärt kuni 1000 dollarit ja lisakeerutused on mängude jaotises Kasiino.

Viimased pakkumised:

Uus pokkeriüritus tuleb kohe pärast seda Intertops Poker lõpetas pakkumise mängijatele tasuta proovida Betsoft Gamingu uut Mystic Hive’i pesa. Nädala alguses said mängijad saidil hoiustada ja teenida uuel pesal 10 lisakeerutust! Mängul on ainulaadne 3-4-5-4-3 võre ja sisaldab ainulaadseid funktsioone, nagu nektarmõõtur ja metsikute levik.

Lisaks mänguautomaatidele pakub see sait ka 100 dollari suurust Blackjack Quest tehingut. See on stiimul, mida kasiino sageli pakub, pakkudes boonusraha mängijatele, kes teenivad teatud blackjacki käsi.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga