Intertops Poker pakub uues Mystic Hive pesas täiendavaid keerutusi


Üks uusimaid turule jõudvaid veebimänge on Betsoft Gaming. See uus pealkiri sisaldab sädelevaid jaaniribasid rullidel, millest igaühel on erinev funktsioon, et suurendada mängulusti. Sel nädalal tõstab Intertops Poker esile seda erilist mängu, pakkudes mängijatele proovimiseks lisa keerutusi! Saidil on ka $ 100 blackjacki boonusvõimalus!

Müstiline taru keerutab

Mängijad saavad nüüdsest kuni homseni sisse logida, et pääseda juurde uue 10 täiendava keerutuse jaoks Mystic Hive slot mäng. Keerutusi pakutakse pärast seda, kui mängijad teevad ühe sissemakse. Keerutused krediteeritakse automaatselt. Mängijad leiavad, et see uus online-slotimäng sisaldab ainulaadset teemat ja palju lisafunktsioone.

Uuendusliku väljalaske seadistamine on üsna ainulaadne, kuna sellel on a 3-4-5-4-3 ruudustik enamiku mängude traditsiooniliste 5-rullide asemel. Keerutades pääsete juurde Levivad metsikud ja täitke Nektarimõõtur et teenida veelgi rohkem keerutusi!

“Rullide ümber lehvitavad tulerohud pole lihtsalt lahe eriefekt,” ütles Intertops Pokkeri mänedžer. “Nad toovad täiendavaid keerutusi ja kordistajaid!”

Blackjack Quest

Spetsiaalse keerutuse stiimuli kõrval pakub Intertops Poker mängijatele ka võimalust teenida kohese 100-dollarist boonust blackjack-mängude kaudu. Mängijad peavad koguma a Naturaalne blackjack, värviline blackjack, klubid Blackjack ja kaks või enam Naturaalsed musträstad samas mängus lisaboonuse raha teenimiseks.

Sait pakub nelja Blackjacki mängu Vahekaart Lucktap jaotises Kasiinomängud. Kui boonus on teenitud, tuleb see summa 15x välja maksta. Mängijatel on boonussumma välja mängimiseks aega kolm päeva.


blackjackonline slot gameextra spinsintertops pokermystic hiveluckytapLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga