Intertops Poker pakub tasuta blackjacki panuseid ja $ 2K pokkeriturniiri


Online-pokkerifännid saavad põnevusega kuulda, et Intertops Poker pakub juunis nii pokkeri mängude kui ka blackjacki jaoks kvaliteetseid võimalusi. Sait pakub sel nädalal tasuta blackjacki panuseid, samuti toob sellel kuul tagasi $ 2K Resurrection re-enteri turniiri. Nii pokkeri kui ka blackjacki mängukategooriates võib saidilt leida palju tegevust!

Tasuta blackjacki panused:

Alates 9.-16.juuni, saavad Intertops Pokkeri mängijad ära kasutada tasuta blackjacki panused. Kõik mängijad teenivad 15 tasuta blackjack-panust, iga panuse väärtus on 2 dollarit. Mängijad saavad tasuta ennustustest kinni hoida kuni 250 $ väärtuses võite.

Tasuta ennustuste saamiseks peavad mängijad minema laua taha ja mängima. Panused rakendatakse kohe, kui saidi liige logib sisse. Mängijad saavad korraga mängida kuni viis tasuta blackjack-panust. Boonuse mängimiseks pokkeritoa seatud 15-kordse nõudega võib kuluda kuni viis päeva.

Tasuta panuste korral saavad mängijad valida, kas nad saavad nautida mõnda blackjacki varianti, mis leiate saidi kasiinojaotise vahekaardilt Lucktap. Selliste pakutavate mängude hulka kuulub Topeltjoonisega blackjack ja täiuslike paaride blackjack.

$ 2K ülestõusmise turniirid tagasi tegevuses:

Intertops on ka põnev teatada, et $ 2K garanteeritud ülestõusmise kordusturniirid on jälle tegevuses. Eelmisel talvel pakkus sait seda pokkeriturniiri, kuna mängijad soovisid nädalavahetustel rohkem sisenemisprogramme. Turniir toimus pühapäeviti ja sel nädalavahetusel, selja taga!

Mängijad saavad sellel pühapäeval võistelda $ 2K suurusel turniiril ja neile antakse 5000 kiibi pakk. Mängijad, kes on välja löödud, saavad igal ajal mängu ajal uuesti naasta 90-minutiline hiline registreerimisperiood. Ürituse finaal toimub pühapäeval kell 13.30 Ida-aja järgi.

Mängijad saavad üritusele koha võita, osaledes satelliitide kaudu reedel ja laupäeval pärastlõunal. Satelliidid maksavad sisenemiseks kõigest 3 dollarit.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga