Intertops Poker pakub täiendavat spinni Quest of the West’is


Parim veebimängude sait Intertops Poker on tänapäeval hõivatud, pakkudes mängijatele palju erilisi mängutoiminguid. Praegu on saidil pakkumine täiendavate keerutuste jaoks Betsoft Gamingu uues online-slotimängus Quest to the West. Lisaks pakub bränd suurendatud garanteeritud auhinnafonde Wipeout Series pokkeriturniiridele!

Lisakinnituste pakkumine:

Alates lisapöörlemispakkumisest saavad mängijad keerutusi teenida ja tasuta Betsofti online-slotimängu proovida. Uuel mängul on Ida-Aasia teema ja funktsioonid Kõndivad metsikud, uuesti keerutab ja palju muud, kuni 1000x valmis võitmiseks kohese võidu korral.

Mängijad järgivad Ahvikuningas kui nad keerutavad rulle, rännatakse tundmatutele maadele rikkusi otsima. Kolm või enam Monkey Kingi sümbolit käivitavad boonusvooru, kus mängijad saavad suuri võite teenida.

Alates 23. maistrd 25-leth, kvalifitseeruvad Intertops Pokkeri mängijad, kes on vähemalt üks kord pärast registreerumist sissemakse teinud Selles mängus on 10 keerutust. Niipea kui mäng käivitatakse, rakendatakse keerutusi. Mängijad peavad saama panuse 30-kordselt, selle pakkumise maksimaalne väljamakse on 250 dollarit.

Pühkimisseeria:

Ka kell Intertops pokker, saavad mängijad juurdepääsu Wipeout Series pokkeriturniirid alates 27. maistth 30-nith. Selle sarja garanteeritud auhinnafondid on suurendatud, andes mängijatele veelgi rohkem võimalusi teenida toredaid auhindu, lõpetades väljaku tipus. Mängijad saavad nüüd satelliitides võistelda, et võita kohti 9000 ja 12 000 dollarit pokkerisündmused.

Mõlemad Intertops Pokkeri võimalused pakuvad mängijatele lõbusat võimalust Memorial Day nädalavahetuse nautimise ajal.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga