Intertops Poker pakub täiendavaid keerutusi Betsofti uue The Hive’i kaudu


Intertops Poker on jälle käes! Veebimängude sait pakub nüüd Betsofti uue pesa The Hive kaudu mängijatele tonni täiendavat keerutust ning pakub taaskord Blackjack Questi boonuseid. Mängijad saavad saidile sisse logida, et sellel kuul mõlemat tehingut ära kasutada.

Kuu augustikuu pesa:

Taru on Betsofti loodud uus ja ainulaadne slotimäng kuu mäng augustiks. Kuu lõpuni saavad mängijad teenida mängu pealt kuni 100 lisakinnitust. Uuenduslik pealkiri kasutab Levivad metsikud, tarkvaraarendaja uus funktsioon, aga ka kuni 60x võimendaja.

Mängijad saavad koodiga sissemakse 25 dollarit MESI1 30 keerutuse teenimiseks. Kood MESI2 saab kasutada 50-dollarise sissemaksega, et teenida 60 täiendavat keerutust. Kasutage boonuskoodi MESI3 ja teenige 80 keerutust 75-dollarise sissemaksega. Boonuskood MESI4 100-dollarise sissemaksega rahaga saate anda 100 täiendavat keerutust!

Mängijad saavad raha välja maksta a maksimaalselt 250 dollarit selle tehinguga. Panuse pakkumise nõue on 30x.

Mänguautomaatide turniiri tegevus:

Intertops Poker on samuti pakkunud usinalt a 2000-dollarine slotiturniir. Mängijad saavad sellel üritusel ikkagi võistelda, ehkki see lõpeb 10. augustil. Ürituse funktsioonid Rikkuse rullid, amuletid ja ristikud sama hästi kui Koletise popp ja tagasi Veenus. Nende slotimängude mängimine teenib iga keerutuse eest ühe turniiripunkti. 16 parimat mängijat, kellel on kõige rohkem punkte, teenivad tükikese 2000-dollarilisest auhinnafondist!

Blackjacki otsing:

Blackjacki fännidele pakub Intertops Poker ka 100 dollari suurune Blackjacki otsing Kuni 11. augustini. Mängijad võivad võita 100-dollarise boonuse, kui nad teenivad samas mängus naturaalse blackjacki, värvilise blackjacki, Clubs Blackjacki ja kaks või enam looduslikku blackjacki.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga