Intertops Poker pakub sel nädalal slotiturniiri ja Blackjack Quest’i


Uus aasta algab Intertops Pokeris rohkete tegevustega. Veebimängusaidil toimub sel nädalal 2000 dollari suurune mänguautomaatide turniir koos 150 dollarise Blackjack Questiga. Ükskõik, kas teile meeldivad teenindusajad, blackjack või mõlemad, vaadake, mida sait pakub.

Mänguautomaatide turniir, millel on populaarsed pealkirjad

Kuni 11. jaanuarini saavad mängijad osaleda spetsiaalsel veebipõhisel turniiril, mille kogu auhinnaraha on 2000 dollarit. Turniirile pääseb tasuta ja 16 parimat mängijat võidavad osa auhinnafondist. Esimene koht viib koju 400 dollarit!

Üritusel on mitu mängu. Punktide teenimiseks peavad mängijad lihtsalt mängima teenindusaegu. Turniiri lõpus enim punkte saanud mängijad võidavad rahalisi auhindu. Stampede, tšillipop, tiigerküünis ja Fruit Zen on neli mängu, mida saate üritusel osalemiseks mängida.

Tormama on lõbus safari-stiilis mäng, kus osaleb kaunis Aafrika savann. Leidke hajutid, et vallandada kuni 20 lisapööret, pakkudes vooru ajal 3x kordajat. Kui teil on rohkem fiesta atmosfääri, siis andke rullid Tšilli pop pöörlemine. Pinata on selles mängus metsik ja pakub aeg-ajalt virnastatud kordajaid.

Tiigri küünis on müstiline ja pakub mängijatele ainulaadset kogemust. Lisakeerutused võivad kasvada üsna kõrgeks, kui mängus pakutakse koguni 96 tükki. Puu Zen pakub värvikat teemat laieneva metsikuga, mis aitab suurendada mängus võidukombinatsioonide arvu.

Blackjack Quest

Blackjacki fännidele pakub Intertops Poker eripakkumist Blackjack Quest. Üritus toimub 11. jaanuarini. Mängijad saavad võita 150 dollari suuruse boonuse, teenides seeria blackjacki käte. Mängijad peavad teenima loodusliku Blackjacki, värvilise Blackjacki ja Clubs Blackjacki. Samuti tuleb teenida kaks või enam looduslikku blackjacki ühes mängus.

Mängijad saavad hõlpsasti alustada, valides blackjacki mängu ja mängides paar kätt. Kui teenite kõik blackjacki spetsiaalsed käed, näevad mängijad teenivat $ 150 boonust.

Need sündmused toimuvad vahetult pärast seda, kui pokkeriüritus Three Kings in Lockdown on Intertopsis lõppenud. Spetsiaalne pokkeriüritus pakkus kvaliteetset online-pokkeritegevust kõigest $ 25 + 2,50 eest.