Intertops Poker pakub sel nädalal keerutustehingut ja blackjacki boonust


Intertops Pokeris saavad mängijad sellel nädalal juurde pääseda spetsiaalsele blackjack boonusele, aga ka täiendavatele keerutustele teatud Betsoft Gaming mänguautomaatides. Mängijatel, kes teevad sissemakse 22. – 30. Juunil, on võimalik teenida keerutusi Athena kuldvillakus ja Gemmedis – mõlemad populaarse arendaja tiitlid. Blackjacki fännide jaoks on 100% boonus, kes ootab neid, kes saavad koguda teatud tüüpi võidukäike.

Kuidas teenida täiendavaid keerutusi:

Nendel veebiaadressidel lisakinnituste teenimiseks peavad mängijad tegema sissemakse 22. – 30. Juunini. Sissemakse $ 30 ja kasutage koodi OWL40 et teenida 40 keerutust Athena kuldkull. Sissemakse $ 60 boonuskoodiga KIVI70 ja teenige 70 täiendavat keerutust Gemmed pealkiri.

Igat koodi saab kasutada üks kord ja selle panustamise nõuded on 30x. Selle tehingu maksimaalne väljamakse on 250 dollarit. Mängijad pääsevad juurde mõlemale pakkumisele, et saaksite nautida kvaliteetseid tiitleid.

Blackjacki otsing:

Ka sel nädalal saavad Intertops Pokkeri mängijad teenida spetsiaalset blackjacki boonust, mängides mängu ja teenides teatud käed. 23.-30. Juunil mängivad mängijad, kes teenivad a Naturaalne, värviline ja klubide blackjack antakse 100 dollari suurune boonus. Seda teenitakse lisaks tavalistele võitudele.

Naturaalne blackjack on äss ja 10, Jack, Queen või King mis tahes ülikond. Värviline blackjack on loomulik, kuid kaardid on sama värvi. Klubide blackjack on selline, millel on mõlemad klubide kaardid.

See eriline tehingunädal saabub vaid nädal pärast seda, kui veebimängude sait pakub koos tasuta blackjacki panuseid $ 2K ülestõusmise turniirid taas tegutsema. Intertops Pokeris on alati midagi uut avastada!


BetSoftslotsblackjackgolden öökulli athenagemmed! Intertops pokerblackjack dealLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga