Intertops Poker pakub erilisi keerdkäike ja blackjack-tehinguid


Pakkumised on Intertops Pokkeri sumin! Veebimängude sait pakub mängijatele sellel nädalal kahte eripakkumist. Esiteks on tegemist Betsoft Gamingu uue veebipõhise The Hive lisapingutuse tehinguga, teine ​​on aga 100-dollariline Blackjack Quest. Mängijatel on nende tehingute ära kasutamisel juurdepääs sellel nädalal lõbusatele slotimängudele ja blackjacki mängudele!

Tarupakkumine:

Taru on uhiuus temaatiline online slot mäng, mille on välja andnud Betsoft. Pealkiri on üsna ainulaadne ja selles on mesilasi sumin. Mesilasema valitseb kõrgeim ja kasutab siin Drooni mesilased ja Töömesilased pakkuda mängijatele stiimuleid.

Alates Juuli 14-21, mängijad saavad teenida 30 ekstra keerutust selle mängu pealt, deponeerides 70 dollarit. Kasutage boonuskoodi MESI70 seda tehingut ära kasutada. Uus mäng pakub mängijatele meetermõõdikut, mille saavad täita droonimesilased, pakkudes mängijatele võimalust võita pakutavate täiendavate keerutustega rohkem keerutusi!

Koos selle uhiuue väljalase keerutuste pakkumisega pakub Intertops ka keerutusi Koletis popp. Mängijad saavad kasutada boonuskoodi MPOP40 ja teenige teenimiseks 40 dollarit 25 lisakinnitust populaarse mängu kohta.

Neid koode saab kasutada üks kord. Mängijad saavad täiendavate keerutuste lunastamiseks võtta aega 28. juulini. Mängijad peavad enne väljamakse tegemist välja panema täiendava spinniga teenitud tulu 30x.

Blackjacki otsing:

Kuni 20. juulini saavad mängijad Intertopsil kasutada ka spetsiaalset blackjack-tehingut. Klõpsake nuppu LUCKTAP sakk ja minge blackjacki mängu. Enne 100-dollarise boonuse eraldamist peavad mängijad lööma teatud tüüpi blackjacki.

A Naturaalne blackjack, tuleb lüüa see, mis sisaldab ässa 10, Q, J või K mis tahes ülikonnaga. Mängijad peavad ka teenima a Värviline blackjack, mis on looduslik, kuid sama värvikaardiga. A Klubid Blackjack tuleb ka lüüa, mis sobivate klubidega on loomulik. Lõpuks peavad mängijad lööma kaks blackjacki või rohkem, mis oleks sama mängu kaks või enam looduslikku mustrit.

Tippkohtumiste seeria:

Kui sellest ei piisanud, on Intertops Pokerile, uuele Summit Seriesile, lisatud ka pokkeri pakkumine. Igal esmaspäeval kuni laupäeval, kell 17.55 ET, on Summit Series R&A turniiride kaudu saadaval auhinnaraha 1500 USD väärtuses.

Nendele sündmustele on sisseostud 20 dollarit + 2 dollarit. Mängijatele antakse stardipakk 3000 žetooni ja pime tase tõuseb iga kaheksa minuti järel.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga