Intertops Poker kuulutab välja uue slotiturniiri ja Blackjack Quest’i


Intertops Poker pakub veel ühte veebipõhist turniiri, pakkudes mängijatele populaarsete Betsofti tiitlite kaudu lisaraha teenimise võimalust. Nüüdsest kuni 10th, saavad mängijad osaleda sellel erilisel üritusel, kus osalevad nii Spinfinity Man, Faerie Loitsud, Dragon & Phoenix kui ka Quest to the West. Lisaks sellele saavad mängijad osaleda $ 150 Blackjack Quest boonustes nüüdsest kuni 11-nith.

Mänguautomaatide üksikasjad

Mängijad teenivad ühe esiletõstetud mängudes mängitud keerutuse eest ühe turniiripunkti. Eesmärk on teenida kõige rohkem punkte ja lõpetada edetabeli tipus. The 16 parimat mängijat teenivad väljamakse sularahas. Esikoha auhind on 400 dollarit, mis on teie kontole lisatav kena muudatus. Teine koht teenib 300 dollarit, kolmas aga 230 dollarit.

Nelja mängitava mänguga on slotiturniir pakub mängijatele kena valikut. Iga Betsoft pealkirjadel on ainulaadsed teemad, nii et iga kord, kui logite sisse online-mänguautomaatide turniiril, saate kogeda midagi muud.

Blackjack Quest

Blackjacki fännidele pakub see sait a 150 dollari suurune boonus mängijatele, kes teenivad nüüd 11 kaudu teatud blackjacketh. Boonusraha võitmiseks peavad mängijad koguma Natural Blackjacki, värvilise Blackjacki, Clubs Blackjacki ja vähemalt kaks Natural Blackjacki.

Need uued pakkumised sõlmitakse vaid mõni päev pärast seda, kui Intertops Poker kuulutas saidil välja Month-End Wrap Up turniirid. Nad pakuvad nüüd a 2000 dollari suurune Wrap-Up turniir kuna iga kuu saab otsa. Pokkerifännid saavad mängides võistelda ja teenida auhinda no limit Texas hold’em. Mängijad saavad 2000 žetooni virna, mille sisseost on 25 dollarit + 2,50 dollarit.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga