Intertops Poker kuulutab välja kuu uue pesa


Oktoobri jaoks on Intertops Pokeri kuu pesa Fruit Zen. See Betsofti pesa on lõbus mäng, mis on nüüd online-mängude saidil esile tõstetud. Teenige selles mängus sissemakse tegemisega kuni 100 lisakeerutust. Sel nädalavahetusel saavad mängijad juurde pääseda ka täiendavatele Betsofti tiitlite keerutustele, sealhulgas Faerie Loitsud ja Frankensloti Monster.

Fruit Zen Extra keerutused

Intertops Pokeri liikmena on kõik, mida peate tegema, et teenida täiendavaid keerutusi Puu Zen on teha sissemakse ja kasutada vastavat koodi. Puu Zen saab olema Kuu pesa kogu oktoobri jaoks, kasutage koode sel kuul igal ajal.

Hoiustage koodiga 25 dollarit KIWI teenida 35 keerutust. 45 dollari suurune sissemakse annab koodi korral 60 täiendavat keerutust KIRS kasutatakse. 70-dollarise sissemaksega kood PIRN premeerib mängijaid 80 keerutusega. Kasutage ÕUN 100 dollari suuruse sissemaksega ja teenige 100 täiendavat keerutust. Selle tehingu läbimängimisnõue on 30x, pakkumiste maksimaalne väljamakse on 250 dollarit.

Nädalavahetuse eripakkumine

Sel nädalavahetusel alates 2.-4. Oktoober, online-mängude sait pakub veelgi rohkem keerutusi. Seekord siis Faerie loitsud ja Franken Slots Monster mängud. Kasutage boonuskoodi MESSID 35-dollarise sissemaksega ja teenige Faerie Loitsudel 50 keerutust. Koos ELAV70 ja 50 dollari suuruse sissemakse teenite Franken Slots Monster mängus 70 keerutust. Nendele tehingutele kehtivad samad läbimängimisnõuded.

Need uued pakkumised tulevad jalgpallihulluse turniiridel kannul Intertops Poker. Eelmisel nädalal pakkus sait iganädalast turniirimelu koos NFL-i tegevusega. Selle erilise nädala jooksul oli mängijatel juurdepääs sellistele erisündmustele nagu Neljapäeva õhtu jalgpall garanteeritud sündmus ja Bounty Run finaal.

Igal kuul pakub Intertops Poker online-hasartmängude austajatele midagi uut. Intertops seab mängijad jätkuvalt esikohale ja pakub liikmetele regulaarselt kvaliteetseid stiimuleid.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga