Intertops Poker kuulutab liikmetele uusi tehinguid


Intertops Poker on valmis sellel nädalal tutvustama mõnda suurt suvemõnu, kus on mängijatele palju pakkumisi. Sait pakub täiendavat keerutustehingut kahe Betsofti lemmiku kohta ning boonuseid blackjacki fännidele. Pokkerimängijatel on juurdepääs ka uhiuuele 5-dollarisele sündmusele!

Mänguautomaatide pakkumine:

Intertopsis saavad mängijad 21. – 27. Juulil pääseda Betsoftiga sõlmitud kokkuleppele Fruit Bat Crazy ja Faerie ilm. Koodi sisestamise ja sissemakse tegemisega teenivad mängijad täiendavaid keerutusi. nahkhiirteemalise väljalaske jaoks saavad mängijad koodi kasutada VILJAD40 ja deponeerige 30 dollarit, et teenida slotimängus 40 keerutust.

Sest Faerie ilm, on sissemakse miinimum pisut kõrgem – 60 dollarit. Kasutage koodi FAIRY75 sellele tehingule juurde pääseda ja 75 keerutust teenida. Iga koodi saab kasutada üks kord ja sellel on 30-kordne panustamise nõue. Selle tehingu maksimaalne väljamakse on 250 dollarit.

2000 dollarit Blackjacki rahas:

Ka sel nädalal pakub veebimängude sait üles 2000 dollarit auhindu. 20. – 26. Juulil pääsevad mängijad auhindadele alates 5–500 dollarit lüües mängimise ajal teatud blackjacki kätele. Blackjacki jackpotinädala jooksul võidab boonusraha kokku 170 mängijat. Mängijad peavad võitmiseks lööma Suited Blackjacks, Bit ja Small Suites 5–25 dollarit.

Võidab sobilik Big Suite Blackjack 500 dollarit. Mängijad saavad boonusraha võita nii tavalise blackjacki mängu kui ka Topeltjoonistamine ja Täiuslik paar. Kõik need mängud leiate saidi vahekaardilt Lucktap.

Veel pokkeritoiminguid:

Justkui sellest ei piisa, pakub Intertops Poker ka uusi $ 5 pokkeriturniirid. Mängi Scrimper pokkerisündmused esmaspäevast reedeni kell 16.55 ET, et sellest osa saada. Sisseost on kõigest 5 dollarit ja iga päev saavad mängijad võistelda auhinnaraha eest 750 dollarit!


BetSoftblackjackonline slot gamesfaerie spellsfruit bat crazyintertops pokerscrimper poker turniirLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga