Integreeritud kasiinokeskuse võimalus Da Nangi jaoks


Vietnamis ja kohalikus konglomeraadis teeb Imex Pan Pacific Group väidetavalt koostööd paljude välisinvestoritega, sealhulgas Las Vegas Sands Corporationi ühekordse tippjuhi William Weidneriga, lootes saada luba tuua suur integreeritud kasiinokuurort Da Nangi linna.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt on projekt Hanoi peakontoriga ettevõtte esimehe Johnathan Hanh Nguyeni idee ja näeks, et Singapuri Marina Bay Sandsi kinnistuga sarnane suurus ja ulatus peaks olema keskne koht 143 aakri suurune arendus hõlmab ka mitut hotelli, kontoriplokki ja jaemüügikohta.

Täiendavad kaaslased:

Imex Pan Pacific Group väidetavalt avalikustas, et see suurem Da Nangi finantskeskus projekt kujuneks linna mereääres Son Tra ringkond ning toimib ka Vietnami ja laiema piirkonna keskse finantskeskusena. Allikas selgitas seda tuntud Ameerika arhitekti Paul Steelman on lisaks huvitatud kavandatavas kavas osalemisest ja arvatakse, et töötab koos Weidneriga esialgse plaani kallal, mille esitaks Da Nangi linna rahvanõukogu esimehele, Nguyen Nho Trung, hiljem aastal.

Tulevased sihtasutused:

Vietnami peaminister, Nguyen Xuan Phucteatas eelmisel kuul Imex Pan Pacific Groupile luba alustada ettepanekut koostama, mis aitaks Da Nang saama ‘piirkondliku tasandi finantskeskus“osana oma rahva ümberkujundamise algatusest”arenenud riik2045. aastal. 66-aastane juht kasutas väidetavalt kaks nädalat tagasi ametlikku allkirjastamise istungit, et paljastada, et tema administratsioon töötab nüüd rahvusvaheliste ettevõtetega, mis on spetsialiseerunud paljudele valdkondadele sealhulgas rahandus ning hotellide ja kasiinokeskuste ehitamine ja haldamine.

Laialdased kogemused:

Varem töötas Weidner presidendi ja tegevjuhina Las Vegas Sands Corporation enne lahkumist 2009. aasta märtsis ja kasiino konsultatsioonifirma asutamist Global Gaming Asset Management LLC. Lisaks on ta praegu kohtuasjas Aasia kasiinooperaatoriga Bloomberry Resorts Corporation kohtuasjas, mis käsitleb viimase ebaseaduslikku lepingu tühistamist, mis pidi tema ettevõttel pakkuma mitmesuguseid haldusteenuseid. Filipiinid‘Solaire kuurort ja kasiino.

Rahamagnet:

76-aastane kasiinoveteran kuulutas teadaolevalt, et Vietnami valitsus onehituse finantseeskirjad“mis võimaldab riigil” meelitada investeeringuid Ameerika Ühendriikidest ja teistest maailma riikidest. ” Lisaks teatas ta, et need võimaldavadtulevane areng“umbes 97 miljoni inimese jurisdiktsioonis, kaasa arvatud ehitamine”finantskeskused koos integreeritud kuurortidega.

Väidetavalt luges Weidneri avaldust…

“Oleme kindlad, et suudame tuua miljoneid dollareid väärt investeeringuid Da Nangi finantskeskusega integreeritud sobiva kuurordi väljaarendamisega. Samuti oleme huvitatud sellest, et saaksime ka edaspidi kutsuda miljardeid dollareid teiste finantskeskuste loomisel Vietnamisse investeerida. “