Inspired Entertainment Incorporated käivitab (videopesa) topeltmängu


Veebikasiinomängude arendaja Inspired Entertainment Incorporated teatas oma uute mobiilisõbralike Halloween Cash Pottide ja Jin Chan Cash videopesade eelseisvast vabastamisest.

Uuendaja kasutas teisipäevase ametliku pressiteate abil üksikasjalikult, et nii need viie rulliga kui ka kümne võidurealaga mängud plaanitakse alates 12. oktoobrist alustada oma partnerite võrgustikuga, mis haldab üle 100 veebikasiino, et anda harrastajatele võimalus nautida. ” selgroogu jahutav põnevus „hea õnne” kõrval.

Lummatud kogemus:

Inspireeritud meelelahutus Incorporated kirjeldatud Halloweeni sularaha potid nagu ‘tempokas ja haarav slotimängMis on loodud pakkumapõnev, õõvastav ja müstiline rahaga täidetud seiklus. ” Kindel väitis, et kolmerealine pealkiri tuleb lisaks koos Sularaha koguja boonus funktsioon, kus mängijad saavad end muutakummituslikud võidud suurteks rahaauhindadeks’Samuti Spin Chance uuendusrohkem võimalusi võita täiendavaid keerutusi suurte rahaliste auhindade ja boonuste saamiseks. ”

Lugege ettevõtte Inspired Entertainment Incorporated avaldust…

„See online- ja mobiilne slotimäng on selle hooaja kihvakastiline maiuspala see hoiab mängijaid oma kohtade serval. Koos teise populaarse mänguga Halloweeni raamat, see tagab, et neid on veel palju maiuseid tuleb saada sel aastal Inspired Entertainment Incorporated. ”

Feng shui lõbus:

Claire Osborne, inspireeritud interaktiivne asepresident Entertainment Incorporated kasutas kolmerealise kirjeldamiseks pressiteadet Jin Chan Cash kuimeelelahutuslik ja ülimalt köitev teeninduskogemus’, Mis on temaatiline ümber Rahakonn võlu Hiina geomantikas, mis arvatavasti esindab õitsengut. Tegevjuht väitis, et värvikas pealkiri kasutab lisaks potentsiaalselt tulutoovale ka tema ettevõtte funktsiooni Spin Chance Mitme raha koguja boonus ette, et pakkuda mängijatelesuured rahalised auhinnad ja boonused algusest lõpuni. ”

Loe Osborne’i avaldust …

„Meil on hea meel laiendada oma kasvavat rahvusvahelist portfelli väga huvitavaid online- ja mobiilimängu mänge, tuues turule Jin Chan Cash ja Halloween Cash Pots. Suurte rahaliste auhindade ja rohkete tasuta keerutuste võimalusega need mängud jätkavad kahtlemata meie suurepäraseid tippkvaliteediga mänge. ”


video slotclaire osborneinspireeritud meelelahutus lisatud halloween cash potsjin chan cashcash-kogujaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga