Inspire Athens’i ettepaneku lõplik nõusolek


Kreekas ja konsortsium, mida juhib Mohegan Gaming and Entertainment, on teadaolevalt kõrvaldanud viimase olulise tõkke oma plaanis viia suur integreeritud kasiinokuurort 1532 aakri suurusele mereäärsele maatükile Ateena lõunaosas.

G3Newswire’i teisipäevase aruande kohaselt on Connecticutis asuv üksus Ameerika Ühendriikide föderaalselt tunnustatud Mohegan Tribe kasiinot haldav haru ja tal on 30-aastane litsents kavandatud Inspire Athens arenduseks, mille on heaks kiitnud üheksaliikmeline Kreeka Vabariik. Mängukomisjon. Allikas täpsustas, et Ameerika operaator on nüüd partneriks kohaliku ehituskonglomeraadiga GEK Terna, et alustada tööd projektiga, mis hõlmab lõpuks nii luksushotelli kui ka meelelahutuskohti, konverentsikeskust, jaemüügipunkte ja suurt kasiino.

Purustatud võistlus:

Mohegani mängimine ja meelelahutus ületanud selle peamise takistuse Ateena kasiinoplaan jaanuaris, kui Kreeka regulaator lükkas ühehäälselt tagasi konkurendi Hard Rock Internationali plaani riigi endise Ellinikoni rahvusvahelise lennujaama asukohaks. Põliselanik maksis seejärel umbes 150 miljonit eurot (177 miljonit dollarit) oma tulevase ehitamise ja käitamise litsentsi eest. Inspireerige Ateenat ja loodab nüüd hakata esimesi külalisi tervitama tükk aega enne kümnendi lõppu.

Oluline skeem:

Ellinikoni rahvusvaheline lennujaam oli olnud Kreeka peamine lennujaam kuni 2001. aastani, mil see asendati palju suurema lennujaamaga Ateena rahvusvaheline lennujaam Eleftherios Venizelos. Valitsus andis varem kohalikule kinnisvarafirmale Lamda areng koos Abu Dhabi toetusega Kotkamäed arengu mure ja Hiina konglomeraat Fosuni rühm luba muuta suur ala 8 miljardi euro (8,9 miljardi dollari) suuruseks mereäärseks kuurordiks, mis sisaldab jahisadama ja kasiinokompleksi kõrval mitmeid luksuslikke hotelle ja elukohti.

Majandusabi:

Mario KontomerkosMohegani mängude ja meelelahutuse tegevdirektor teatas, et tema ettevõtte tulevase Inspire Athens’i kinnisvara kujundab tuntud kasiinoarhitekt Steelman Partners ja lõpuks saab luua kuni 7000 otsest ja kaudset töökohta panustada kohalikku majandusse miljoneid dollareid.

Kuuldavasti luges Kontomerkose avaldust…

“Meil on au, et meie poolt on valitud Kreeka hasartmängukomisjon ja usun, et esimese integreeritud kasiinokeskuse kogemusena Kreekas inspireerib Ateena seda kindlustada veelgi Ateena linn kui üks Euroopa kõige köitvamaid ja ikoonilisemaid sihtkohti. Tunnustame selle ümberkujundamise tähtsust Kreeka jaoks ja ootame põnevusega selle eest vastutamist üks kõige ambitsioonikamaid arendusprojekte, mis riigis kunagi ellu viidud. ”


mohegan tribehard rock internationalsteelman partnerid integreeritud kasiino kuurortmario kontomerkosmohegan mängimine ja meelelahutus gek ternainspire athensLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga