Inglismaa kasiinod võivad taasavamist alustada 4. juuliks


Inglismaa kasiinod võivad taasavamist alustada 4. juulilth, vastavalt kihlvedude ja hasartmängude nõukogu esitatud teabele. Rühm teatas sel nädalal, et riigi maismaa kasiinokorraldajad saavad tagasi tööle pärast koronaviiruse tõttu suletud enam kui kolme kuu möödumist.

Edasi liikudes:

Mais teatas Ühendkuningriigi valitsus, et puhke- ja hotelliteenuseid pakkuvad rajatised võiksid taasavamise plaanide kolmandas etapis uuesti asuda. See oli viimane etapp, kus ettevõtted avati uuesti heakskiitmise tingimusel.

Allikate sõnul

Meetmeid kohaldatakse ainult Inglismaa kasiinode suhtes ja kõik rajatised peavad tegutsema rangete juhiste alusel. See hõlmab sotsiaalse distantseerumise ja korraliku hügieeni harjutamist, et aidata viiruse levikut aeglustada.

Piirkonna kasiinod on alates sellest ajast suletud 20. märtsilth ja alles kolm päeva hiljem oli riik ummikus. Mängijad, kes külastavad kasiinosid, peavad nii sisenemisel kasutama käsipuhastusvahendit kui ka korraga sisse minema. Laua mahutavuse piirangud jõustatakse ja külalistele, kes seda soovivad, antakse näokate.

Ohutu keskkonna loomine:

Võetakse täiendavaid puhastusmeetmeid, sealhulgas mänguautomaatide puhastamine pärast seda, kui mängijad on mängusessiooni lõpetanud. Sularahaautomaate tuleb puhastada vähemalt iga tund. Samuti tuleb kohandada kasiinode paigutust, et tekiks sotsiaalne distantseerumine.

Mõnel juhul võivad külalised abistamiseks näha pleksiklaasist ekraane säilitada sotsiaalset distantsi töötajate ja külaliste seas. Samuti koolitatakse töötajaid uute juhiste osas, et nad saaksid tagada, et külalised järgivad neid.


UKenglandcasino panustamis- ja mängukontsernide kasiinode taasavamineLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga