Inglismaa kasiinod avatakse alates homsest uuesti


Suurbritannias ja kihlvedude ja hasartmängude nõukogu on tervitanud hilinenud valitsuse otsust, mille kohaselt lubatakse kõigil 110 Inglismaal asuval maismaas asuval kasiinol alates homsest hommikust uuesti avatud olla.

Londoni peakontoris asuv organisatsioon esindab umbes 90% Ühendkuningriigi mängu-, spordikihlvedude, kasiinode ja bingooperaatoritest ning kasutas neljapäeval ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et kolimine on üle 12 000 inimesele, kes töötavad Tööstusharu nagu koronaviirusega seotud künnid on enamiku märtsi lõpust alates olnud.

Pikendatud sulgemine:

Inglismaal kasiinod olid ajutiselt suletud alates 20. märtsist peaministri valitsusena Boris Johnson (pildil) nägi vaeva, et tulla toime seni väga nakkava koronaviiruse pandeemia tagajärgedega tappis üle 41 000 inimese. Algselt pidi need kohad taasavama alates augusti esimesest päevast, kuid seda ajakava nähti vastuoluliselt edasi lükatud veel 15 päeva eelmise kuu lõpus, sest paljudes linnades, sealhulgas nakatumise protsent, on ootamatult tõusnud Leicester, Manchester ja Bradford.

Mitmetähenduslikud väljavaated:

Vaatamata uudistele, et selle liikmetel lubatakse uuesti avada nende kasiinod rangete sotsiaalsete ettevaatusabinõude alusel, Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu hoiatas, et sektor onpole veel metsast väljas‘Ja näod’rasked päevad‘ ees. Organisatsiooni tegevjuht Michael Dugher teatas, et loodab Šotimaal ja Walesis peagi toimumiskohtadel eeskuju järgida, et lõpetada ebakindlus, millega seisavad silmitsi sektorisse lootvad inimesed nende elatist.

Loe Dugheri avaldust …

„See hilinenud hea uudis on tervitatav kergendus 12 000 Inglismaal kasiinosektoris töötavale inimesele. Meil on kahju, et töötajate tööle naasmine on võtnud nii kaua aega; pikka aega pärast seda, kui uuesti avati kõikvõimalikud kohad ja tegevused, millel pole midagi sellist nagu koroonaviirusevastased meetmed, mida ükskõik millises kasiinos näete. ”

Eelmine petitsioon:

Selle nädala alguses nägi kihlvedude ja hasartmängude nõukogu ametlikult lobitööd valitsusele, et pikendada oma töökoha säilitamise kavasid, pidades silmas asjaolu, et lisatud 15-päevane ootamine võib põhjustada kasiinotööstusele sama palju kulusid. 14 miljonit naela (18 miljonit dollarit) lisakuludena. Lisaks oli organisatsioon hoiatanud, et edasised viivitused võivad uuesti tekkida mitme tegevuskoha püsiv sulgemine sealhulgas Londoni Hippodrome kasiino koos sama silmapaistva klubiga Les Ambassadeurs.

Dugheri avaldus loe …

“Kasiinod pole veel metsast väljas. Viis viimast kuud on jätnud paljud kasiinod äärealale ja järgmised paar kuud on nende taastumisel eriti olulised, kuna turismi-, vaba aja veetmise ja hotellinduse sektor taastub aeglaselt. See sektor võib mängida olulist rolli meie majanduse elavdamisel ja ma loodan, et ministrid jätkab tugevat koostööd valdkonnaga, et pakkuda tuge läbi selle raske perioodi. ”

Šoti vedrustus:

Lõpuks teatas Šotimaa valitsuse volitus, et ta loodab lubada selle jurisdiktsiooni all olevatel kasiinodel operatsioone 24. august. Dugher teatas, et loodab nüüd, et ametnikud jäävad sellele eesmärgile truuks, kunanende avamise edasilükkamine ei saa olla õigustatud”.

Loe Dugheri avaldust …

Kasiinod on palju investeerinud uutesse koronaviiruse kaitsemeetmetesse. Kutsume jätkuvalt Walesi valitsust üles selle sektoriga täielikult tegelema ja otsima tagatisi, mida saaksime pakkuda, et tagada kasiinode turvaline taasavamine Walesis. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga