Infinity kangelane (video pesa) Wazdanist


Umbes kuus nädalat pärast Reel Hero videolõigu turuletulekut on Malta online-kasiinomängude arendaja Wazdan naasnud, et teatada oma uue kuuereelise ja 20-palgalise Infinity Hero uuenduse esilinastusest.

Firma, mille peakontor asub Birkirkara äärelinnas Valletta, kasutas European Gaming Media and Events avaldatud teisipäevast ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et tema uusim mobiilisõbralik videolint on teemaline superkangelase stiilis koomiksitegelase ümber ning see ühendab endas eristatava ja nauditava. disain unikaalsete mängusiseste funktsioonide ja kordistajatega ”, et pakkuda huvilistele„ võimalust lõputuks meelelahutuseks “.

Köitev meelelahutus:

Wazdan kirjeldas end kuihästi tunnustatud kaubamärk“, Mida tunnustatakse võimega mängida mänge” pöörates suurt tähelepanu detailidele “. Arendaja väitis seda Lõpmatuseni kangelane toimib kuiideaalne näideSelle pädevuse tänu iGamingi pealkirjaletõeliselt meelelahutuslik lugu ja kunstiteosKui ka sellelai valik lõbusaid boonuseidMis võib anda mängijatele võimaluse pangas kuni 13 000-kordne panus.

Muud vaatamisväärsused:

Wazdanist pärit Andrzej Hyla kasutas pressiteadet, et kuulutada, et kolmerealine Infinity kangelane on samuti käivitatud koos oma ettevõtte unikaalsete funktsioonide valikuga mis hõlmab Volatiilsuse tasemed, Tasuta keerutused ja Unikaalne mäng ettemaksed. Lisaks kinnitas ta, et mängijad saavad kasutada isegi arendaja eripära Sisseost uuendus, mis käivitab nende lisade valitud valiku, sealhulgas Lõpmatu kordaja boonus.

Loe Hyla avaldust…

“Oleme põnevusega, et Infinity Hero liitub meie portfelliga rohkem kui 120 HTML5-sõbralikku videopesa. Infinity Hero kasutab superkangelase teemat, mis viib koomiksiraamatu teenindusajad järgmisele tasemele, millel on silma peal lõbus graafika ja meie eksklusiivsed ainulaadsed funktsioonid, mis tagavad kindlasti, et see mäng on meie mängijate ja operaatorite seas väga armastatud. Meie meeskonna jaoks on olnud hõivatud aasta, kuid liigume endiselt edasi ja 2020. aastaks on oodata veel palju suuri uudiseid. ”


igamingvideo slotwazdanandrzej hylaunique gambleinfinite multiplierreel heroinfinity heroLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga