Indiana spordiennustused teevad juulis tagasituleku


Spordiennustused Indianas teevad tagasi. Juulikuu arvud on käes ja kui NBA ja MLB naasid tööle, tegid seda ka spordiennustajad. Osariigis nähti tehtud panuste tohutut suurenemist, sest käepide oli kuu jooksul 138% kõrgem, panustega 70,9 miljonit dollarit. Indiana hasartmängude komisjon esitas selle teabe, mis paneb riigile tohutu hüppe alates juunis teenitud 29,8 miljonist dollarist.

MLB ja NBA assistent:

Suurliiga pesapall ja NBA aitas ergutada kihlvedude aktiivsuse kasvu. USA-s pole koronaviiruse pandeemia tõttu sport olnud alates märtsist põhimõtteliselt olematu. Liigad tegid pausi, et aeglustada levikut meeskonna liikmete ja töötajate seas.

MLB jaoks said nad tagasi tööle 24. juulil. Ehkki see oli kuu lõpp, aitas see osariigis spordiennustusi alustada. Juuli arvnäitajates oli ka NBA-hooajalisi ennustusi, kuna liiga mäng oli tagasi 30. juulil. Järgmisel kuul lisandub veelgi spordialasid, kuna NHL hakkas uuesti mängima 1. augustil.

Pesapall toodi sisse 14,5 miljonit dollarit panuseid koos korvpalli toomisega veidi alla 6 miljonit dollarit. Jalgpall oli samuti segane, kuid panustasid panuseid ainult umbes miljoni dollari väärtuses.

Gambling.com Groupi USA äriüksuse asepresident Max Bichsel kommenteeris, et osariigi käepideme suurenemine juulis näitab, et nad on spordiennustuste osas pandeemia-eelsele tasemele naasmiseks õigel teel.

Juuli tulud:

Tulude osas tõi spordiennustus eelmisel kuul maksutulu 633 000 dollarit. Sellele aitas kaasa korrigeeritud brutotulu 6,7 miljonilt dollarilt. Mängijad tegid mängukohtades spordiennustusi, kuid enamik vormistati veebis. Kihlvedude kogumahust moodustasid 65 miljonit dollarit veebipõhised panused.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga