Indiana silmapiiril onlain-kasiino hasartmängude mõõt


Indiana osariigi senati vabariiklasest liige on teada andnud, et tema kolleegid seadusandjad võiksid kaaluda meedet, mis legaliseeriks veebikasiinode hasartmängud juba järgmisel aastal.

PlayIndiana.com uudiste domeeni kolmapäevase raporti kohaselt esindas Jon Ford (pildil) Indiana osariigi senati 30. ringkonda alates 2014. aastast ja selgitas, et tema kabinet töötab juba keele kallal ettepaneku jaoks, mida võiks näha „Hoosieri osariik” koguni 39 veebikasiino litsentsi.

Võimalik edasilükkamine:

PlayIndiana.com teatas, et Ford kavatseb tutvustada oma iGamingu seadusi järgmise aasta alguses kuigi jätkuv koroonaviiruse oht võib lõppkokkuvõttes seda ajakava edasi lükata, kuna seadusandjad püüavad tähtsustada olulisemaid küsimusi, näiteks Kesk-Lääneriigi eelarve. Lääne-Indiana Terre Haute’i linna 47-aastane seadusandja väitis allikale väidetavalt, et see võib lõpuks viia tema meetme kaalumiseni lükatakse tagasi aastasse 2022.

Väidetavalt ütles Ford domeenile …

“Koroonaviiruse puhul oleme endiselt kohal 50% mahutavusega meie kasiinodes. Mul pole aimugi, millal see tühistatakse. Kui meil oleks iGaming, annaks see neile kasiinodele viis tulude suurendamiseks neile ja riigile. ”

Sobiv eelkäija:

Seadusandja teatas väidetavalt, et tema meede pakub Indiana online-kasiinode hasartmänguturu juhtimist sarnaselt hiljuti legaliseeritud spordiennustuste sektoriga. Väidetavalt näeks see võimalust kõigile riigi 13 kasiinole ja rassinole kuni kolme eraldi iGaming-naha töötamiseks b) otsese järelevalve all Indiana Gaming Commission.

Ulatuslik meelelahutus:

Veel teatati, et riik ületas selle Kogu aja spordiennustuse käepide on miljard dollarit eelmisel kuul teatas Ford, et tema seadused on ette nähtud kohalike litsentseeritud iGamingu saitide jaoks, kus pakutakse sama tüüpi mänge nagu juba praegu Michigan, New Jersey ja Pennsylvania. Väidetavalt kuulutas ta aga, et tõenäoliselt ei hõlma need veebipokkerit, kuna see nõuaks seadusandjatelt oma pea ümber mässimist palju teavet lühikese aja jooksul.

Teadaolevalt kuulutas Ford…

„Kui me hakkame veebipokkerisse astuma, on seal ühine ja riikidevaheline koostöö tihendab. See võib võtta mu kolleegide teavitamiseks rohkem aega, kui meil on selleks järgmiseks aastaks aega. Nad üritavad endiselt mõista mängusiseseid panuseid. Kui mu kolleegid mind üllatavad, oleme valmis kõigega kaasa minema. ”

Võrdne rõhk:

Kuid Ford teatas domeenile, et Indiana edu spordikihlvedude korraldamisel ja hiljuti naabruses asuvas Michiganis toimunud online-kasiinohasartmängude legaliseerimine võivad hästi toimida oma kaasseadusandjate veenmiseks oma tulevast iGamingi meedet toetama.

Ford teatas väidetavalt …

“Arvan, et peame seda tegema, sest meie põhjanaabritel on varsti iGaming ja meie kasiinode abistamiseks peame otsima alternatiive. Ma arvan, et meie edu võrguspordi panustamisel ja demograafiline teave, mida me sellega meelitame, näitab, et seal on terve grupp, keda me ei puuduta. Seal on noorem demograafiline isik, kellele ei meeldi käia telliskivikasiinos kuid nad mängivad nagunii võrgus hasartmänge. Seega, kui suudame nad reguleeritud turule tuua, annab see kasiinodele võimaluse neid turundada ja oma äri saada. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga