Imperial Palace Saipani lapsevanema jaoks on rasked ajad


Põhja-Mariaanide Ühenduses ja ehitatava Imperial Palace’i taga asuvas firmas on Saipan teadaolevalt ametlikult nimetatud uue juhi määramiseks 10. juuliks või riskiga kaotada oma kasiino tegevusluba.

Inside Asian Gaming raporti kohaselt on Imperial Pacific International Holdings Limited olnud ilma eelmise juhi Mark Browni detsembrist lahkumisest ilma tegevdirektorita ning väidetavalt on ta praegu tõsistes rahalistes raskustes, mis on suuresti tingitud koroonaviiruse mõjust. pandeemia.

Täiendavad muudatused:

Käsk Ameerika territooriumilt Rahvaste Ühenduse kasiino komisjon andis ka Hongkongi nimekirja kantud operaatorile korralduse hakata täitma oma rahalisi kohustusi eramüüjatele ja kohalikule omavalitsusele. Allikas täpsustas seda Imperial Pacific International Holdings Limited tegeleb praegu mitu kohtuasja tasumata lõivude kohta sealhulgas üks, mille tõi endine töövõtja Vaikse ookeani äärse maa arendamine väidetavalt umbes 6,8 miljoni dollari väärtuses.

Pidev krahh:

Edward Deleon Guerrero, Esimees Commonwealthi kasiinokomisjon andis teadaolevalt välja direktiivi Imperial Pacific International Holdings Limited’ile, kuna firma „pidev rikeBrownile järeltulija leidmiseks.

Teadaolevalt loe Guerrero avaldust …

„Surusime neile pidevalt järele, et see on äärmiselt kiireloomuline et Imperial Pacific International Holdings Limited nimetab tegevjuhi ka ajutiselt või tegutsedes. Oleme jõudnud punkti, kus meil pole muud võimalust kui tellimuse väljastamine. ”

Maksu fiasko:

Allikas teatas varem, et Imperial Pacific International Holdings Limited pidas puhaskahjumiks umbes 508 miljonit dollarit eelmisel aastal, kui tema kogutulud langesid aastatagusega võrreldes 83,4%, ulatudes veidi üle 69,5 miljonit dollarit. Lisaks selgitas ta, et Imperial Palace Saipani operaatoril on rahuldas oma eelmise palgatsükli paari vaid osaliselt ja on ähvardanud, et see võib peagi olla sunnitud Vaikse ookeani saarel Saipanis täkkideta koha lõplikult sulgema.


hong kongmark pruunikaubandus kasiinokomisjonkommargi põhjaosa mariana saarededward deleon guerreroimperial Vaikse ookeani rahvusvahelised majandid limitedimperial palace saipancoronaviruspacific velum maa arengLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga