Imperial Palace Saipan seisab silmitsi alalise sulgemisega


Põhja-Mariaanide Ühenduses ja valmimisjärgus Imperial Palace’i taga asuvas ettevõttes teatati Saipanile, et ta kaotab 15 päeva jooksul kasiino tegevusloa, kui see ei täida kohe eelmisel nädalal täpsustatud tellimuste kolmikut.

Kohaliku ajalehe Marianas Variety varasemale loole viidatud Inside Asian Gamingu raporti kohaselt avas Imperial Pacific International Holdings Limited kasiino Saipani 650 miljoni dollari väärtuses kasiinos 2017. aasta juulis, kuid on sellest ajast alates püüdnud lõpule viia tööd külgneva 500- toa hotell. Terve rajatis suleti ajutiselt alates 17. märtsist vastusena koroonaviiruse pandeemiale, kuna selle Hongkongi nimekirja kantud omanik püüdis väidetavalt täita paljusid rahalisi kohustusi, sealhulgas üks endise töövõtja Pacific Rim Land Development varandusest, mille väärtus oli umbes 6,8 miljonit dollarit.

Puutumatu trio:

Imperial Pacific International Holdings Limited sai eelmisel nädalal Ameerika territooriumi kriitikat Rahvaste Ühenduse kasiino komisjon ja käskis ametisse nimetada tegevjuhi, kuna endise ülemuse detsembrikuus lahkumisel oli puudusi Mark Brown. Allikas täpsustas, et lisaks sellele anti operaatorile korraldus hakata täitma oma rahalisi kohustusi paljude kohalike müüjate ees ja kinnitada, et tal on alati piisavalt sularaha. vähemalt kolme kuu palgaarvestuse katmiseks.

Otsustav tähtaeg:

Commonwealthi kasiino komisjoni esimees Edward Deleon Guerrero ütles ajalehele väidetavalt, et regulaator on nüüd valmis peatama kasiinolitsentsi ametlikult Saipani keiserliku palee jaoks, kui selle omanik ei oleks neid kolme tingimust 2006. aasta lõpuks täitnud 13. juuli.

Palgamured:

Edasi teatati, et taotluses täpsustatakse, et kasiinokorraldaja peab puuduvad palgafondid hoiustama oma nime all registreeritud konto kas Ameerika Ühendriikides või Põhja-Mariaanide Ühenduses. Imperial Pacific International Holdings Limited aga väidetavalt reageeris, väites, et selline sularaha tõenäoliselt külmutatakse kohe tänu jätkuvale õigusvaidlusele Portugaliga Vaikse ookeani äärse maa arendamine.

Abi puudumine:

Väidetavalt reageeris Guerrero sellele väitele, kuulutades Commonwealthi kasiinokomisjoni ei saa operaatorit sellise dilemma korral aidata kuna “Imperial Pacific International Holdings Limited peab lahendama oma probleemid Vaikse ookeani äärse maa arendamisega, et palgakonto reserv võiks jääda panka”.

Teadaolevalt loe Guerrero avaldust …

„Me ei saa teha tellimust, mis on suunatud mitte Keiserliku Vaikse ookeani piirkonna rahvusvahelise ettevõtte Holdings Limited üksusele. See tellimus on ettevõttele Imperial Pacific International Holdings Limited. Me ei taha hääletada millegi üle, mis on meie arvates teostamatu. Hääletavad volinikud, mitte Imperial Pacific International Holdings Limited. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga