Imperial Pacific International Holdings Limited annab hoiatuse sulgemise kohta


Põhja-Mariaanide ühenduses on Saipan keiserliku palee taga asuvat operaatorit hoiatanud, et ta võib olla sunnitud hiiglasliku rajatise lõplikult sulgema, kui ta on sunnitud maksma endisele töövõtjale umbes 6,8 miljonit dollarit.

Ajalehe Saipan Tribune teate kohaselt tuleb Hongkongi nimekirja kantud Imperial Pacific International Holdings Limitedi paljastus pärast seda, kui ettevõte kaotas eelmise kuu lõpus Põhja-Mariaanide ringkonnakohtu ees ettepaneku. Väidetavalt nägi see peakohtunik Ramona Manglona, ​​et ettevõte rikkus lepingut ja oli Pacific Rim Land Development’ile võlgu 5,65 miljonit dollarit Saipani saarel asuva 14-korruselise saali ehitamisele kaasaaitamise eest, millele lisanduvad umbes 1,15 miljonit dollarit lõivud ja intressid.

Ootel petitsioon:

Ajaleht teatas siiski, et embleemiga kasiinooperaator kaebab selle otsuse nüüd edasi Ameerika Ühendriikide üheksanda ringkonna apellatsioonikohus lootuses, et suudab selle makse edasi lükata või seda vähendada põhjusel, et töövõtjal see võib olla ületanud oma töö maksumuse.

Soovitud edasilükkamine:

Saipan Tribune teatas, et Imperial Pacific International Holdings Limited nimel töötav advokaat Michael Dotts, on lisaks esitanud ettepaneku, milles palutakse Põhja-Mariaanide ringkonnakohus edasi lükata 23. aprilli otsuse jõustamist, kuni mandri kohtul on olnud võimalus teha otsus ettevõtte apellatsiooni kohta.

Vilets hoiatus:

Väidetavalt kasutas Dotts selle täpsustamiseks ametlikku juriidilist teavet tema klient kannatab rahaliselt tänu oma Imperial Palace Saipani saali ajutisele koroonaviirusega seotud sulgemisele ja nüüd vaevalt on palgaarvestuse, kommunaal- ja maksukohustuste katmiseks piisavalt sularaha. Väidetavalt selgitas ta veel, et ettevõttel pole piisavalt vahendeid kohtuotsuse katmiseks või sellega seotud võlakirja postitamiseks ning ta võib olla sunnitud 650 miljoni dollari suuruse arengu lõplikult katkestama. 1066 töökoha kaotuse korral kui tema kaebust ei rahuldata.

Teadaolevalt loe Dotts’i lühikest …

„Kui kohtuotsus muutub täidetavaks kaebuse menetlemise ajal, Imperial Pacific International Holdings Limited ei suuda seda maksta ja peab tõenäoliselt lõplikult sulgema. Menetluse peatamisest kuni apellatsioonkaebuseni ei sea Imperial Pacific International Holdings Limited üksnes täiendavate finantsraskuste ohtu, vaid seab Saipani elanikud ohtu ka vallandamised, tühjad taskud, toidu ja peavarju puudus ning suurenenud kuritegevus ja vägivald. Kui see juhtub, pole Saipani inimestel koronaviirusest põhjustatud majanduslanguse tõttu töövõimalusi mujal. “

Laskuv pimedus:

Inside Asian Gaming kasutas selles küsimuses oma raportit, mille kinnitas Imperial Pacific International Holdings Limited eelmisel aastal umbes 508 miljoni dollari suurune kahjum kuna selle kogutulud langesid 83,4% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 69,5 miljonit dollarit. See allikas seostas veel seda, et kasiinofirma on oma eelmise palgatsükli paari vaid osaliselt rahuldanud ja see oli eelmisel nädalal elektrivarustusest lahti ühendatud poolt Rahvaste Ühenduse kommunaalteenuste korporatsioon makse puudumise eest.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga