Imperial Pacific International Holdings Limited aktsiate müük


Hiina miljardärist ärinaine Cui Li Jie kandis teadaolevalt maha 1,54% oma osalusest piiratud kasiinooperaatoris Imperial Pacific International Holdings Limited pärast seda, kui aktsia aktsia järsk langus käivitas marginaalide finantseerimise jõustamismeetmed.

Ajakirja Inside Asian Gaming teate kohaselt on 61-aastane mees ka veel lõpetamata Imperial Palace Saipani arenduse taga Hongkongi börsil noteeritud ettevõtte esimees ja müüs hiljuti paar tehingut, mille korraldas umbes 2 204 600 000 aktsiat. tema Inventive Stari investeerimisvahend, mis viib tema kontrollpaki 61,93% -ni.

Suru hind:

Cui asus sammu, et suurendada kindlustunnet Imperial Pacific International Holdings Limited pärast seda, kui ettevõtte aktsiate väärtus langes 2. augustist nädala jooksul peaaegu 66%, et olla individuaalselt väärt ainult ühe kümnendiku penni eest. Allikas täpsustas, et Hongkongi peakontori aktsiate väärtus oli kumbki väärtuseks umbes 0,013 dollarit juba 9. jaanuaril pärast jõudmist kõigi aegade rekord, mis oli 2015. aasta keskel ligi viis senti.

Häiriv vaidlus:

Pealegi saabus mahalaadimine alles mõni päev pärast a paar Imperial Pacific International Holdings Limitedi tippjuhtidele esitati Ameerika Ühendriikides föderaalsed süüdistused seoses väidetega, et nad olid aidanud töövõtjal ebaseaduslikult importida Hiina kodanikke osaliselt avatud hoone ehitamiseks Keiserlik palee Saipan. Hagi alates Ameerika Ühendriikide Põhja-Marianase saarte ringkonnakohus väidetavalt väidavad, et kostjad Jianmen Xu ja Liwen ‘Peter’ Wu rikkus Raketeerijate mõjutatud ja korrumpeerunud organisatsioonide (RICO) seadus ja tegelenud rahapesuga abistades MCC International Saipan Limited ebaseaduslike töötajate värbamisel ja värbamisel.

Sularahaga seotud probleemid:

Kuigi see muljetavaldav rajatis Saipani saarel hakkas mängumehi vastu võtma, et mõnda neist valikust nautida 350 teenindusaega ja 200 mängulauda 2017. aasta juulis on selle külgneva 14-korruselise hotelli tööd kuude kaupa seisnud, kuna on väidetud, et Imperial Pacific International Holdings Limited võlgneb endiselt endist töövõtjat Vaikse ookeani äärse maa arendamine mõned 6,8 miljonit dollarit. See asi on praegu Ameerika Ühendriikide territooriumil läbi viimas kohtuprotsessi Rahvaste Ühenduse kasiino komisjon hiljuti hoiatas kasiinofirmat, et selle litsents on ohus, kui ta seda ei tee hakake täitma oma rahalisi kohustusi eramüüjatele ja kohalikule omavalitsusele.


hong kongchinacommonwealth kasiino komisjonimeri rahumeelsed rahvusvahelised osalused piiratud ühinenud osariigid ringkonnakohus liui nadperperial palee saipanpacific velg maa developmentmcc rahvusvaheline saipan piiratud jianmen xuliwen wuinventive starLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga