Illinoisi spordiennustus langeb mais


Illinoisi spordiennustuse käepide oli maikuus maas, kuid kuu jooksul registreeritud panused 507,3 miljonit dollarit panevad USA kesk-lääneosa endiselt New Jersey kõrvale, ainsa osariigina, kes postitas nii aprillis kui mais vähemalt 500 miljoni dollari suuruse spordiennustuse käepideme. .

Osariigi jaemüügi- ja veebipõhiste spordipanuste panused langesid umbes 30 miljoni dollari võrra ehk 5,6 protsenti võrreldes aprilli andmetega 537,2 miljonit dollarit spordiennustuse osas langus Illinoisi mängunõukogu märtsis teatatud ligi 100 miljonilt dollarilt. PlayIllinois.com soovitatud suplus võib olla tagajärg isiklik spordiennustuse registreerimine, mille Illinoisi kuberner JB Pritzker tõi tagasi aprilli alguses.

Nevada ja Pennsylvania ei suutnud vahepeal tabada 500 miljonit dollarit aprillikuu märk hõbedase osariigiga, millel on ka isiklik registreerimine, kellel on kuu kõrgeim käepide kell 477,6 miljonit dollaritja viimane salvestus 447,5 miljonit dollarit panustas. Maikuu tellimus on…

… New Jersey osariigis, Illinois, Nevada, Pennsylvania, kusjuures Lincolni osariik oli teist järjestikust kuud edetabelis kahe viimase ees.

Loodud spordiennustused 36,6 miljonit dollarit Illinoisi operaatorite jaoks, samas kui see lisati 5,43 miljonit dollarit maksutulu, koos Maksudeks 53,8 miljonit dollarit väidetavalt on spordiraamatute loodud alates 2020. aastast, kui esimene legaalne kihlvedu tehti eelmise aasta 9. märtsil Rivers Casino Des Plaines’is (BetRivers Sportsbook). Veebipõhised spordiennustused seadustati Prairie osariigis 2019. aastal.

“See on olnud kerge üllatus Illinois on suutnud sama hästi hakkama saada kui ka spordiennustuste hooajavälise hooaja esimese kahe kuu jooksul, ”ütles Jessica Welman, PlayUSA.com võrgu analüütik, seisab hiljutises pressiteates.

Isiklikud registreerimisnõuded ütlesid Welmani sõnul „tuleviku kasvu. Kuid aprilli ja mai tulemused näitavad, kui aktiivne ja haaratud on Illinois panustajad on olnud. “

Veebitegevus mais oli seotud 482,5 miljoni dollariga ehk 95,1 protsendiga kuu panustest DraftKings kasiinos Queen East St. Louis’is, eeldades, et turuosa on 170,1 miljonit dollarit nii veebis kui ka jaemüügis, kokku 169,6 miljonit dollarit. Kuu käepide sisaldas veebipanuseid 166,2 miljonit dollarit ja selle tulemuseks oli mängude brutotulu 7,2 miljonit dollarit.

Sest Fanduel / Fairmont (äsja kaubamärgiga FanDuel Sportsbook & Horse Racing at Fairmount Park) võrgus ja jaemüügis avaldatud spordiraamatute panused olid sellel kuul 156,3 miljonit dollarit, mis langes aprillis 177,8 miljoni dollariga. Mais tehtud panused, millest 155,6 miljonit dollarit tehti Interneti kaudu, toovad siiski märkimisväärselt kaasa mängude brutotulu 20,2 miljonit dollarit.

Vahepeal BetRivers / Riversi kasiino tõusis kombineeritud käepidemeni 89 miljonit dollarit, mis sisaldab 76,7 miljonit dollarit online-panuste tegemisel, mille tulemuseks oli mängude brutotulu 5,2 miljonit dollarit.

Operaatori puudused:

Joe BoozellPlayIllinois.com analüütik selgitas, et…

„Operaatorite värske infusioon võib potentsiaalselt turu ülemmäära tõsta.

“Kuid seni, kuni veebipõhine registreerimine riigile naaseb, jäävad uued operaatorid püsivalt ebasoodsasse olukorda. Ja see nüristab igasuguse tõuke turg saaks tavaliselt uutelt spordiraamatutelt. “