Illinoisi mängutööstuse koroonaviiruse comedown


Ameerika Illinoisi osariigis langes kaheteistkümne kuu kuni juuni lõpuni hasartmängudest saadud maksutulu kokku vähenemine aastaga 13,4% suuresti tänu koroonaviiruse pandeemia mõjudele.

Ajalehe The News-Gazette aruande kohaselt on see valitsuse prognoosimise ja aruandekohustuse komisjoni (CoGFA) otsusekindel, kui kombineeritud laekumine vähenes kõige enam 30%, mida tõestab Kesk-Lääne osariigi kümne jõelaevaga kasiino kogu.

Ebamugav katkestus:

Ajaleht teatas sellest Illinois’Kasiinodel lubati pärast 1. juulit uuesti avada üle 15 nädala kestnud koronaviiruse põhjustatud seiskamine seni, kuni nad nõustusid järgima erinevaid kavandatud suutlikkuse, sotsiaalse distantseerimise ja rahvatervise eeskirju nakkuse leviku peatamiseks. Kuid kohalikud rahvatervise ametnikud on pärast seda väidetavalt uuesti kehtestanud rangemad leevendusmeetmed Ida-St Louisi ja Rock Islandi linnade ümbruses, kuna nende piirkondade nakatumise määr ületab jätkuvalt vastuvõetavaid piire.

Püsiv kogemus:

Juba enne koronaviiruse ja uurimine alates CoGFA väidetavalt üksikasjalikult, et Illinoisi kasiinotööstus oli koondatud korrigeeritud brutotulude tõttu languses langenud alates 2012. aastast 42,5%. Uurimine selgitas väidetavalt, et see langus oli suuresti maas videomänguterminalide legaliseerimisele 2009. aastal Lincolni osariik on nüüd koduks umbes 36 000 üksikule masinale, mis on üheskoos suutnud kriitida tulude kasv 32% viimase kaheksa aasta jooksul.

Kuuldavasti luges CoGFA avaldust…

„See langus on suuresti tingitud videomängude ja kasiinode tegevuse peatamisest 16. märtsist 30. juunini, mis seeläbi tulude tekkimist nende ajavahemike jooksul nendest allikatest. Kuigi see peatamine on sellest ajast alates tühistatud, on mängimine naasnud vaid piiratud arvul ja jääb selgusetuks, kui kaua need piirangud kestavad. Isegi kihlvedude taastamise korral on oodata, et pandeemia tagajärjed avaldaksid avalikkuse usaldust püsib veel mõnda aega. ”

Kohene sissetung:

News-Gazette teatas, et CoGFA uuring leidis lisaks, et Illinoisi spordiennustuselt saadud maksutulu hõlmatud ajavahemiku jooksul praktiliselt puudusid tulenevalt asjaolust, et tegevus legaliseeriti vaid paar kuud enne pandeemiat sulgeda või lükata edasi terve rida suuri sporditurniire.

CoGFA avaldus oli väidetavalt…

“Selle tõttu on väga vähe maksutulu, Täpselt 12 224 dollaritteatati, et laekus eelarveaastal spordiennustusmaksu. “

Suurim loterii:

Ajaleht teatas, et CoGFA uurimine lisaks leidis, et Illinoisi osariigi loterii oli jätkuvalt hasartmängude maksutulu suurim allikas kaheteistkümne kuu jooksul hoolimata piletimüügi koondmüügi võrdluslangusest 5,8%. Organisatsioon väitis väidetavalt, et selle kahanemise eelkäija oli kuue aasta jooksul, mil selle loterii kogutulud kasvasid vaid 4,8% kuigi lootused on praegu suured, suudab teenus selle suundumuse Camelot Groupi kohaliku tütarettevõtte uue juhtimise ajal ümber pöörata.

Teatavasti lugege CoGFA avaldust…

“Koroonaviiruse pandeemia kahjustas tõenäoliselt loteriimüüki kuna kliendid jäid tõenäolisemalt koju ja mõned jaemüüjad ei pruugi olla avatud, mistõttu on loterii vähem kättesaadav. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga