Illinoisi kuberner loobub spordiennustuste mobiilse registreerimise registreerimisest


Reedel andis Illinoisi kuberner J.B. Pritzker välja kubermangu katastroofide väljakuulutamise. See kuulutus tühistas mobiilsete spordiennustuste kaugregistreerimise protsessi osariigis. Juunis toimunud muudatused registreerimisprotsessis. Tänase seisuga ei saa mängijad enam veebis kontole registreeruda.

Järsk pööre oli spordiennustusturgu šokeeriv, kuna DraftKings valmistus oma mobiilirakenduse turule toomiseks. Ettevõte sai litsentsi eelmisel nädalal, kuid kasiinokuninganna, selle maismaal asuv partner, siiski vajalik sertifikaadi saamiseks.

Muudatuse mõju:

Algselt Illinoisis pidid mängijad, kes soovisid osaleda mobiilsetes spordiennustustes, registreeruma maismaas asuvas kasiinos. See ei olnud ideaalne, kuid teostatav. Kuid kord koroonaviiruse pandeemia algas ja kasiinod suleti, mängijatel polnud võimalust uuele kontole registreeruda.

8. juunil tühistas kuberner isikliku registreerimise volitused, et spordiennustustööstus saaks jätkuvalt tulusid tuua. Kasiinod lubati uuesti avada 1. juuliks, nii et tundub, et kuberner arvas, et veebis registreerumise võimalust pole enam vaja.

DraftKings peab nüüd otsustama, kas nad jätkavad oma mobiilirakendus või vanarauaks. Uue spordiennustuse turule sisenemiseks pidid juba nii DraftKings kui ka FanDuel tegema piiranguid. Kuna kaks ettevõtet on peamised pakkujad, võiksid nad oodata 18 kuud ja seejärel teha pakkumise 20 miljonit dollarit ühendamata litsents. Samuti võisid nad valida partnerluse mõne osariigi kasiinoga ja asutada kasiinomärgi all.

Loomulikult otsustas DraftKings teha koostööd Casino Queeniga ja muutis selle pakkumist ümber DraftKings kasiinokuningannal. Ettevõte on ettevalmistamiseks valmistunud, kuna on nädalavahetusel alustanud sotsiaalmeedia kampaaniat, kus pakuti eelregistreerimise pakkumisi.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga