Illinoisi kuberner kiidab heaks Chicago kasiinoalased õigusaktid


Ilmselt andis Illinoisi kuberner Jay Robert Pritzker eile oma allkirja seadusandlusele, mis lubab Chicago linnas võõrustada kasiinot koos teenindusaegade ja laia mängulauaga.

Kohaliku ajalehe Daily Herald teate kohaselt allkirjastas demokraatlik kuberner senati seaduseelnõu 516 eriotstarbelisel tseremoonial pärast seda, kui meetme ratifitseerisid Illinoisi peaassamblee mõlemad kojad mais. Väidetavalt järgnes see pikale veninud protsessile, mille eesmärk oli muuta kavandatava koha maksukohustused potentsiaalse operaatori ligimeelitamiseks piisavalt mõistlikuks.

Muutuv tollimaks:

Daily Herald teatas, et iga uue Chicago kasiino suhtes kohaldatakse nüüd libisevat maksurežiimi, mis tähendab selle üleandmist 22,5% kuni 77,4% oma korrigeeritud aastasest kogutulust hasartmängulaudadest, mille teenindusajad allutatakse sarnasele süsteemile algab 15% -lt, enne kui jõuab 35% -ni. Ajaleht täpsustas, et selline korraldus võib näha Illinoisi osariiki teenida igal aastal kuni 1,2 miljardit dollarit seda tuleb kasutada selleks, et aidata rahastada Pritzkeri väljamõeldud kapitali täiustamise programmi Rebuild Illinois.

Täiendav abi:

Chicago linnapea Lori kergejalgne teatas Daily Heraldile, et tema linn peab saama ka osa maksutulust, mis tuleb ära kasutada abistab politsei ja tuletõrjujate pensioniprogrammide rahastamisel. Ajaleht selgitas, et pealegi on õigusaktidega ette nähtud osa nendest tuludest selleks, et aidata kaasa kriminaalõigussüsteemi tugevdamisele. Cooki maakond.

Teadaolevalt loe Pritzkeri avaldust …

„Töötamine Üldkogu ja linnapea valgusfoor, jõudsime lõpule selle, mis väljus nii paljudest teistest ja nüüd käsitletakse selles tähtsas seaduses Illinoisi osariigi peamisi prioriteete; aidates tagada, et Chicago suudab maksta esmareageerijate pensionid ja leevendada kinnisvara maksumaksjate koormust, investeerides ülikoolides ja haiglates kogu osariigis. Nende projektidega tegelevad tuhanded illinoislased, teenides hea elatise, mis toetab nende peresid, kui teeme olulist tööd oma mureneva infrastruktuuri ülesehitamisel ja tulevikku investeerimisel. ”

Õiglane lõbu:

Daily Herald teatas sellest Senati seaduseelnõu 516 annab lisaks loa Illinoisi põllumajandusosakond videohasartmänguautomaatide käitamiseks saalis Illinoisi osariigi laat ja DuQuoini riigimess kolmeaastaste lepingute alusel kohaliku kapitali parendamise ja rakmete võidusõiduprogrammide jaoks.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga