Illinoisi kasiinode taasavamise juhised


Pärast ajutist sulgemist 16. märtsil käimasoleva koroonaviiruse pandeemia tõttu ja kümnele Illinoisi osariigi jõepaatide kasiinole on nüüd teadaolevalt välja antud ametlike taasavamise juhiste kogum.

Chicago Sun-Timesi ajalehe teisipäevase raporti kohaselt puudub Illinoisi hasartmänguameti juhistel kindel taasavamise ajakava, kuid see kohustab tegevust taaselustama loodavatel kasiinodel olema võimalus pakkuda oma töötajatele tasuta kaitseseadmeid ja igapäevased tervisekontrollid.

Koristuskohustus:

Ajaleht teatas, et nõuda tuleb ka Illinoisi kasiinosid põhjaliku plaani esitamiseks enne kui neil lubatakse uuesti avaneda ja pühenduda režiimile, mis näeb kogu nende varustust, sealhulgas kaarte, žetoone, täringuid ja rulettrattaid regulaarselt desinfitseeritud.

Koguduste embargo:

Chicago Sun-Times teatas, et teised aspekte käsitlevad juhised Illinoisi mängulaud hõlmama autoparkimise, puhvetite, lauamängude turniirid ja pokkeritoad koos reklaamikampaaniatega, mis nõuavad patroonide koondamist ja / või mida ei saa viia läbi vastavalt kehtivatele kuue jala pikkustele sotsiaalsetele distantseerimisnõuetele. Lisaks nõuavad direktiivid väidetavalt uuesti kohapealsete avamiskohtade paigutamist märkidele, mis meenutavad kohtunikele sotsiaalse distantseerumise protokolle ja „korralik kätepesu. ”

Maski vajalikkus:

Ajaleht teatas, et Illinoisi kasiinod taasavatakse lisaks on nende hotellimaht ülempiir 50% ning kohustada töötajaid ja külalisi kandma „teatud tüüpi näo katmine”. See endine Illinoisi mänguameti säte peegeldab tingimust 13 hasartmängusõbraliku mängukoha jaoks Indiana naaberriigis, mis on lubatud esmaspäevast operatsioonide taaselustamiseks, ja seda saab muuta ‘sõltuvalt rahvatervise tingimustest igal ajal. ”

Mitmetähenduslik saabumine:

Arvestades just seda, millal Midwesteri osariigi kasiinodele võidakse uuesti avamiseks roheline tuli anda ning Marcus Fruchter Illinoisi mängude juhatusest kasutas väidetavalt ametlikku teatist, kinnitades, et selline samm on „põhinema rahvatervise juhistel ja mõõdikutelKooskõlas kuberneriga Jay Robert PritzkerTaastab Illinoisi plaani.


indiaaillinois mänguautomaatjay Robert pritzkercoronavirussocial distancingmarcus fruchterrestore illinoisLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga