Illinois karmistab COVID-19 tõusu tõttu piiranguid


Uued piirangud litsentseeritud mängutoimingutele kõigis Illinoisi kasiinodes ja videomängude kohtades, et võidelda COVID-19 taastekke vastu, mõjutavad eeldatavalt oluliselt Jolieti linna jaoks Harrahi ja Hollywoodi kasiinodelt saadud maksutulu.

Allika sõnul annab “normaalsetes” tingimustes maksutulud kahelt kasiinolt, mida haldavad vastavalt Caesars Entertainment Corp. ja Penn National Gaming, Inc., linnale igakuine tulu umbes 1,3 miljonit dollarit.

Linnatulud said kõige kiiremini ja raskemini teada kasiinode sulgemise kevadel, kusjuures kasiinotulu kaotamine moodustas lõviosa 6,6 miljoni dollari suurusest eelarvepuudujäägist. Covid-19 pandeemia.

Willi ja Kankakee maakonnad:

Ja nüüd on riik seadustanud mitmed rangemad eeskirjad Willi ja Kankakee maakonnad (Piirkond 7) kasiinodes, restoranides ja baarides, et aeglustada uudse koronaviiruse paljunemist, pärast seda, kui Prairie osariigi kirdepiirkond postitas teadaolevalt kolmel järjestikusel päeval COVID-19 testi positiivsuse määra 8 protsenti.

Kasumi tõttu on piirkond Illinoisi 11 piirkonnast teine, nagu määratletud kuberner J.B. Pritzkeri taasavamiskavas, tagasitulekuks 4. faasi reeglitest, mida praegu kogu osariigis järgitakse.

Uued piirangud:

Kolmapäeval jõustusid leevendusmeetmed, kusjuures nüüd tegutsevad kaks kasiinot piirdutakse iga päev kella 8–23ja lähtudes 50-protsendilisest võimsusest, mis neil lubati töötada alates 1. juulist 2020, kui nad uuesti avati, kuni 25 protsendini. Ka maskid on kohustuslikud.

Piirangud on väidetavalt kehtib 14 päeva, pärast mida võib piirkonna koronaviiruse mõõdikute paranemine pärast seda kehtestada riik veelgi rangemaid regulatsioone.

Kuid kui kahenädalase perioodi lõpuks on positiivsuse määr langus 6,5 protsendini, saab piirkond naasta Pritzkeri neljanda etapi reeglite juurde oma taasavamiskava alusel, mis jõustus üleriigiliselt 25. juunil. Leevendusmeetmed jäävad jõusse, kui kahe nädala lõpus langeb positiivsuse määr 6,5 protsenti ja 8 protsenti.

Uudisteagentuuri andmetel Joliet linnavolikogu liige Michael Turk, kes on nõukogu rahanduskomisjoni esimees, ütles, et loodab, et uutel kasiinode ja restoranide piirangutel on linna eelarvele mingit mõju ning ta loodab, et see kestab ainult nende kahe nädala jooksul, millest nad räägivad.

Eelmisel nädalal finantsdirektor James Ghedotte väidetavalt ütles rahanduskomiteele, et juuli lõpus oli Jolieti linna kasiinomaksutulu vaid 42 protsenti sellest, mida ta sai 2019. aasta samal perioodil. Ghedotte ütles dollarites, et see oli 5 miljonit dollarit vähem kui linn kasiinomaksud laekusid 2019. aastal. Ta ütles: “Praegu tegutseme 6,6 miljoni dollari puudujäägiga.”

Ghedotte ütles, et ta ootab läheb hullemaks ja et ta säilitab varasema prognoosi, et linn lõpetab selle aasta puudujäägiga vahemikus 12 kuni 20 miljonit dollarit. Tema sõnul sõltub puudujäägi tõsidus koronaviiruse täielikust majanduslikust mõjust.

Samuti kehtib üldse kella 8–23 töötundide piirang 7. piirkonna litsentsitud videomängude asukoha toimingud.

Samuti alates 17. septembrist 2020 kell 17, toidu- ja joogiteenus peatatakse DraftKingsi siseruumides kell Kasiinokuninganna ja Argosy kasiino Alton, vastavalt Illinoisi mängude nõukogu eriteatele.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga