IGT pakub kasiinohaldussüsteeme uuele Emerald Queen kasiinole


Washingtonis Tacomas asuv uus Emerald Queen I-5 kasiino otsustas oma kasiinohaldussüsteemi osas teha koostööd rahvusvahelise mängutehnoloogiaga (IGT). Samuti kasutavad nad brändi kappe suurema osa mänguvõimaluste pakkumiseks kasiino põrandal.

Uus tehing:

Selle nädala teadaandes paljastus IGT uue kasiino kasiinohaldussüsteemi pakkujana. Emerald Queen kasiino kasutab ettevõtte oma Eeliste süsteem ja moodulid selle kasiino haldamiseks. Süsteem hõlmab lojaalsusprogrammi ning jälgib ja optimeerib kasiino põranda tööd koos muude vajalike funktsioonidega.

Lisaks uuele süsteemitehingule on IGT installinud oma CrystalCurve ja CrystalDual 27 püstised kapid III klassi kasiinos. Need süsteemid võtavad suurema osa uue mängukoha mänguruumist.

Emerald Queen kasiino peadirektor Frank Wright väitis, et kasiinol on regiooni üks suurimaid mänguautomaatide varusid ja nad on andnud teenusepakkuja süsteemidele mänguväljakul silmapaistva koha.

Mängijatel on rohkem võimalusi nautida erinevaid IGT meelelahutuslikke mänge ning kasiino töötajad saavad hõlpsalt reageerida nii jälgida kasiinosündmusi, põhinedes juhtimissüsteemid kohas. See tekitab väiksema vajaduse isikliku suhtluse järele.

IGT hasartmängujuht Nick Khin kommenteeris ka partnerlust, öeldes: „Emerald Queen I-5 kasiino on põnev mängude sihtkoht USA loodeosas, ja me oleme uhked, et suurendame oma mängijate mängukogemust meie enimmüüdud Crystal seeria kapid, meie mängijatega testitud sisu ja IGT ADVANTAGE süsteemi tooted. ”

Integreerimise tõttu saavad kasiinotöötajad kasutada mobiilsideseadet, et suhelda kasiinosündmustega, nagu masina seisakuid ja EGM-i sanitaartingimusi. Koos IGT-EELISED, kasiinol on juurdepääs Mobiilne juhtpaneel, M5 ja hooldusakna süsteemide tooted koos Mobiilvastaja ja mobiilne host.

Uus kasiino koht:

Juuni alguses avatav saal on nüüd Washingtoni osariigi üks suuremaid. Puyallupi hõimu hallatava kasiino ehitamine läks maksma 400 miljonit dollarit. Rajatis pakub 310 000 ruutjalga ruumi rohkem kui 2000 mänguautomaadiga. Neil on üle 50 lauamängu.

Lisateenuste hulka kuuluvad viis restorani, kontserdipaik, ürituste keskus ja neljakorruseline parkimismaja. Operaator töötab selle objekti jaoks endiselt hotelli vara. Hotell on 12-korruseline ja selles on 150 kuni 200 külalistetuba.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga