IGT on haavatud koroonaviiruse mõjust


Briti loteriide ja mänguautomaatide uuendaja International Game Technology (IGT) registreeris väidetavalt aasta teises kvartalis 94 miljoni dollari suuruse kogukahjumi tulenevalt koronaviiruse pandeemia põhjustatud majandussurutisest.

Inside Asian Gaming raporti kohaselt nägi Londoni peakontoris korrigeeritud kogu ettevõtte kasum enne intresside, maksude, kulumi ja amortisatsiooni vähenemist kolme kuu jooksul juuni lõpuni 63% võrreldes aastatagusega 168 miljoni dollarini. kuna tema kogutulud vähenesid 48%, ulatudes umbes 637 miljoni dollarini.

Laialt levinud närbumine:

IGT kahanes teises kvartalis hasartmängutulusid võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 72% 166 miljonit dollarit kasiinode ja hasartmängusaalide sulgemise tõttu kogu maailmas koos vähem ühikute saatmise ning madalama tarkvara- ja süsteemimüügiga. Allikas täpsustas ka seda, et Suurbritannia behemoti loteriitulud vähenesid kolme kuu jooksul 25% 394 miljonit dollarit tänu sellele, mida see kutsusvähendatud liiklust müügikohtadesse ja ajutisi mängude seiskamisi Itaalias. ”

Veebipõhine optimism:

Lisaks kuulutas IGT seda igaüks oma Ärisegmentides vähenesid koronaviirustega seotud tulud teise kvartali jooksul, välja arvatud märkimisväärne digitaaltelevisioon, mille tõus oli 35%. Ettevõtte tegevjuht, Marco Sala, väidetavalt, et finantstulemused hõlmasid rahvusvahelistelt turgudelt saadava tulu võrreldavat 62% langust 84 miljonit dollarit kuigi tema operatsiooni ajalpiisavalt ressursse, et katta tähtaegu 2022. aastani”Kaasa arvatud mõned 2,3 miljardit dollarit kogu likviidsusespuhver majandussurutise vastu”.

Sala väidetavalt teatas …

“Meie teise kvartali tulemused kajastama pandeemia põhjustatud globaalsete sulgemiste intensiivset mõju. Tänu tugevale Põhja-Ameerika loteriivõistlusele ja kulude kokkuhoiu- ja vältimismeetmete kiirele kasutuselevõtmisele, Me andsime parem rahavoog kui maikuus lootsime. Meie vastupidavus on selle otsene tagajärg meie globaalse toote- ja lahendusteportfelli mitmekesisus. Parandavad suundumused, mida praegu näeme, on julgustavad, kuid jääme oma kavandamisel ettevaatlikuks. ”


igtitalynorth Ameerika rahvusvaheline mängutehnoloogia, mis teenib tulusidmarco salacoronavirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga