IGT ja Scientific Games Corporationi väljapääs Brasiiliast


Suurbritannia loterii- ja mänguautomaatide uuendaja International Game Technology (IGT) teatas ametlikust taganemisest alliansist, mis pidi nägema, et see haldab Brasiilia avanevat riiklikku kraapekaardi kontsessiooni koostöös Ameerika kaasmaalase Scientific Games Corporationiga.

Londoni peakontoris olev ettevõte kasutas teisipäeva ametlikku pressiteadet üksikasjalikult, et ühine kokkulepe viidi lõpule aasta tagasi ja pidi kaasama paari, kes jälgib Brasiilia suurima lotomüüja Caixa Economica piletimüüki.

Järgnev nõks:

Uuendaja teatas aga, et duo soovib katagada Brasiilias riikliku kiirpiletiäri edu’Mõistmisega Caixa Economica sisaldama jaotuselementi. Ettevõte teatas, et kavandatava lepingu see hilisem aspekt viidi lõpulepärast enam kui seitse kuud kestnud hoolsaid arutelusid’Ehkki see ja Las Vegases asuv Scientific Games Corporation jäid pettunud pärast seda, kui nende kohalik partnerei lubanud selle täitmist kontsessiooni tähtajaks’21. septembril.

Lugege IGT avaldust …

„13 000 lotomüüjat Caixa Economica võrgus on kiire piletiäri edukaks käivitamiseks üliolulised Brasiilias ja ilma sellise jaotusvõrguta ettevõtted ei olnud valmis edasi liikuma. ”

Viivitamisest keeldumine:

IGT teatas, et hilisem taotlusprotsessi pikendus’Keeldus Caixa Economica’ga hiljuti Kõrgeim föderaalkohus otsus föderaalvalitsuse lotomonopoli vastu on nüüd sillutanud teed igale hiidriigi osariigile oma individuaalsete loteriide väljatöötamiseks ja haldamiseks.

IGT avalduse loe …

„Selle tulemusena ja hoolimata sellest, et ta on täielikult valmis täitma kõiki kontsessioonilepingu pretsedendi rahalisi ja mitterahalisi tingimusi, mõistlik kapitali juhtimine nõuab, et me protsessist taganeksime ja hinnake Brasiilias loteriioperatsioonide mudeli rakendamise ärijuhtumit. “

Ülevaade vastuvõtlik:

Sellest hoolimata IGT teatas, et tema ise ja Scientific Games Corporation on endiselt valmis seda küsimust tulevikus uuestikas Brasiilia valitsus peaks kaaluma Caixa Economica lepingu pikendamise protsessi pikendamistTänuselle ettevõtmise suur panus mitmetesse valitsuse programmidesse.


igtinternatsionaalsed mängutehnoloogilised teaduslikud mängud korporatsioonid ülemine föderaalkohus Instant-Winscratchcardxai EconomicaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga