IAC ostab 12% -lise osaluse ettevõttes MGM Resorts International


Ameerika meedia- ja tehnoloogiaettevõte Interactive Corporation (IAC) on teadaolevalt kulutanud umbes miljard dollarit, et omandada 12% -line osalus tuntud maismaas asuvas kasiinooperaatoris MGM Resorts International.

CNBC ja CDC Gaming Reports esmaspäevaste aruannete kohaselt ostis miljardäride ärimehe Barry Dilleri (pildil) New Yorgis asuv peakontor 59 miljonit MGM Resorts Internationali aktsiat üksikute hindadega, ulatudes kõrgeimast 21,92 dollarist kuni madalaima 15,38 dollarini 34-ni. tehingud vahemikus 9. juuni – 7. august.

Häiriv trend:

Investeering tuleb ajal, mil New Yorgi börsil noteeritud kasiinofirma tegeleb maismaaettevõtlusega kannatab selle mõju all käimasoleva koronaviiruse pandeemia praeguse väärtusega umbes 35% vähem kui aasta alguses. Väidetavalt lõpetas Las Vegase peakontoriga operaator eelmisel kuul, teatades, et tema teise kvartali netotulud on langenud aasta varasemaga võrreldes 91%, ulatudes vaid 291 miljonit dollarit mille kogu ettevõtte puudujääk on kolme kuu jooksul mõneti püsinud 857 miljonit dollarit.

iGamingu huvi:

Diller on IAC esimees ja väidetavalt kasutas ta ametlik avaldus, milles täpsustatakse, et tema ettevõte on juba pikka aega uurinud võimalust siseneda 450 miljardit dollarit globaalne veebimängude tööstus. Väidetavalt kuulutas 78-aastane mees ka võimalust osta osalus ettevõttes MGM Resorts International, mis haldab BetMGM iGaming-teenus Roar Digital LLC kaudu loodud ühisettevõtte kaudu GVC Holdings, esindanudkord kümne aasta jooksul“Et tema ettevõte omandaks”tähendusliku tüki tuntud kaubamärgist suures kategoorias, millel on suur potentsiaal veebis liikuda. ”

Teadaolevalt loe Dilleri avaldust …

„See, mis algselt meelitas meid MGM Resorts Internationali juurde lisaks juhtimisele vaba aja veetmise, külalislahkuse ja mängude alal, oli piirkond, mis praegu moodustab väikese osa oma tuludest, võrgumängud. IAC põhikontseptsioon interaktiivsete ettevõtete loomise võimaluste otsimine on meie aluspõhimõte [and] on MGM Resorts Internationali juba niigi muljetavaldavates võrguühenduseta ettevõtetes võimalus kasutada digitaalselt esimest võimalust. Meie kogemuste põhjal loodame, et saame jõuliselt panustada veebimängude kasvu. ”

Täiendav abi:

CDC Gaming Reports selgitas, et MGM Resorts International kasutas oma avaldust, et tervitada seda viimast investorit kui „pikaajaline strateegiline partner”, Millel on varsti koht selle juhatuses. See väljaanne kuulutas väidetavalt, et Diller ja IAC tegevjuht Joey Levin, on nüüd määratudtuua tohutult kogemusi nii meelelahutuses kui ka veebikaubandusesOma ridadesse ja loodab, et suudabtäielikult ära kasutadaNende teadmistest järgmiste kuude ja aastate jooksul.

Taastamine:

Äsja ametisse nimetatud MGM Resorts Internationali tegevjuht Bill Hornbuckle teatas, et IAC onteadmised brändide kasvatamiseks ja laiendamiseks veebisJa on ‘loomulik sobivus“Oma ettevõtte pühendumuse eest parandada oma võrgumängude ja spordiennustuste äri ning”kuurordikogemuse täiustamine kureeritud ja isikupärastatud pakkumiste kaudu. ”

Hornbuckle’i avaldus on väidetavalt loetud …

„Me hindame, et IAC jagab meie pikaajalist strateegilist visiooni majanduskasvust ja aktsionäride maksimeerimisest. Me tervitame selle koostööd ja oleme põnevil selle võimaluste üle. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga