Hyperino.com saab videolõike Booming Games Limitedilt


Malta online-kasiinomängude arendaja Booming Games Limited teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on näha Hyperino.com-i domeenis oma täielikku videopesade portfelli.

Sliema peakorteri uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud esmaspäevast ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et liit hõlmab oma täielikku valikut enam kui 60 mobiilisõbralikust mängust, näiteks viiest ja 20-pallisest Gold Veinist ja Gladiator Arenast. integreerimine Malta litsentsiga saidile.

Värske lõbu:

Hyperino.com juhib Ninasarvikuoperatsioonid Limited samas Õitsevad mängud piiratud selgitas, et VIP räpane rikkused, Õitsev seitse luksust ja Metsik energia hiljuti lansseeritud videopesadega Spinosaurus ja Ohutsoon sellesse uude korraldusse tuleb lisada ka uuendused.

Tootmisperiood:

Frederik Niehusen, Buumimise kommertsjuht Games, kasutas pressiteadet, et teatada, et tema ettevõte üritab esilinastuda „kuni kaks uut mängu kuus”Ja loodab peagi oma HTML5-sõbraliku välja anda Põlevad klassikad ja Näita meistrit video pesad. Lisaks lausus ta, et arendajal on olnud „edukas algus 2020. aastaksMitmete uute väljaannete viisakus ja sarnase sisuga integreerimise tint tegeleb iGamingu uuendajate sarnastega Gamesys Grupp, Gaming1 ja Boss Gaming Solutions.

Loe Niehuseni avaldust …

Meil on hea meel teha koostööd Hyperino.com-iga ja teeme meie allkirjade pealkirjad mängijatele kättesaadavaks. ”

Partneri rõõm:

Omalt poolt ja Rhinoceros Operations Limited kasiino juhataja Susanne Forsman kuulutasid, et operaator on „elevil“Integreerida Booming Games Limitedi sisu oma domeeni saidil Hyperino.com osana”pidevad pingutused parimate mängude ja toodete pakkumiseks meie klientidele. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga